Ligowy mecz Jezioraka przełożony, podobnie może być ze spotkaniem GKS-u Wikielec. A Osa zagra w... Iławie

2018-03-14 13:32:33(ost. akt: 2018-03-14 13:36:10)
Zdjęcie z meczu Drwęca NML — Rolimpex GKS Wikielec

Zdjęcie z meczu Drwęca NML — Rolimpex GKS Wikielec

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Nie po raz pierwszy i pewnie nie po raz ostatni niekorzystne warunki atmosferyczne oraz nieprzygotowane do gry boiska są przyczyną przełożenia inauguracji rundy wiosennej w rozgrywkach piłkarskich.
Z resztą — z tego samego powodu nie udało się dokończyć zgodnie z planem rundy jesiennej sezonu 2017/18. Mecze 16. kolejki IV ligi oraz klasy okręgowej zostały wówczas przełożone właśnie na najbliższy weekend (17-18 marca). Tyle, że warunki atmosferyczne teraz także nie rozpieszczają i kolejne kluby informują, że na ich boisku w sobotę 17 marca nie da się grać.

Niezagrożone wydaje się być wyjazdowe spotkanie Amex-Bączek Unii. Jak nam przekazał dziś trener Jarosław Płoski, IV-ligowiec z Susza zgodnie z planem zagra w sobotę w Elblągu z Concordią na sztucznej nawierzchni przy ul. Skrzydlatej. Początek o 17.00.

Dojdzie też do meczu w okręgówce Olimpia Olsztynek — Osa Ząbrowo, jednak tu gospodarze poradzili sobie w dość oryginalny sposób.
— Na prośbę Olimpii mecz został przeniesiony do Iławy, gdzie na sztucznej płycie stadionu miejskiego w sobotę 17 marca zagramy z ekipą z Olsztynka. Początek o 16.00 — mówi prezes Osy Ząbrowo, Rafał Żuchowski.

Czarni Rudzienice, nasz kolejny reprezentant w grupie 2 okręgówki, wybierają się w sobotę do Rybna na pojedynek z GZSZ. Do klubu z gminy Iława do tej pory nie dotarła żadna informacja mówiącą o odwołaniu tego meczu.

Wiadomo natomiast na pewno, że do skutku nie dojdzie spotkanie Radomniak Radomno — Jeziorak Iława (zostanie prawdopodobnie przełożone na 9 maja). A w czwartek ma zapaść decyzja w sprawie meczu Rolimpexu GKS Wikielec z Turem Bielsk Podlaski (III liga). Ten pojedynek prawdopodobnie też może zostać przełożony.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. 11osa0 #2465072 | 94.254.*.* 17 mar 2018 21:40

    Osa.. Co?..11-0.hehe Jak ktos by chciał to podaje nowy numer kierinkowy Do Ząbrowa UWAGA.....11-0

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5