Bądź aktywna w Dzień Kobiet

2018-03-08 13:20:18(ost. akt: 2018-03-09 10:00:19)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Tradycyjnie dnia 8 marca, w Dniu Kobiet, zapraszamy wszystkie panie do pokonania dystansu dookoła Małego Jezioraka. Początek imprezy godz. 17:00
. Miejsce: Galeria Jeziorak Iława.
Do udziału w happeningu zapraszamy wszystkie panie, w każdym wieku. Głównym punktem programu jest tradycyjne pokonanie trasy wokół Małego Jezioraka (dystans ok. 2,5 km), na trzy sposoby: truchtem, marszem, na rolkach.
W nagrodę za wysiłek każda Pani otrzyma symbolicznego tulipana od tegorocznych maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego w Iławie zapraszającego na dodatkowe atrakcje w wnętrzu Galerii Jeziorak.


 Dodatkowe atrakcje na terenie Galerii Jeziorak: zaprezentują się ratownicy PCK Iława - defibrylator AED; firma Avon – makijaż – nowości; Oriflame - kosmetyki damskie (konsultacje kosmetyczne)
; dietetyka - Ewa Michałowska (antropometryczne pomiary składu ciała i porady dietetyczne)
; Agencja Świadczeń Medycznych VITA - badania profilaktyczne, porady dla przyszłych mam;

Stoisko będą miały także Iławskie Amazonki – profilaktyka
;
Odbędą się II mistrzostwa Iławy w wiązaniu krawata (z nagrodami od Miasta Iława)
; La Stella (restauracja w Galerii) – rabat na kawę i desery dla uczestniczek. W tym roku będzie także muzyczna niespodzianka: zapraszamy na minikoncert Domi Kasprowicz. "Bądź aktywna… i posłuchaj mnie chociaż minutkę" (od 16.40) – promocja debiutanckiej płyty „EASY”

.
Organizatorami tegorocznego happeningu jest Galeria Jeziorak
, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Iławie, Iławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Iławie, Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Iława.2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5