Zajazd Chełmżyca zaprasza na Walentynki. Do zdobycia miejsca na Balu. [WYTNIJ KUPON Z "GAZETY IŁAWSKIEJ"]

2018-01-26 09:41:44(ost. akt: 2018-02-06 10:49:22)   Artykuł sponsorowany
Zajazd Chełmżyca zaprasza nie tylko na Walentynki, ale także wszystkie inne zabawy karnawałowe

Zajazd Chełmżyca zaprasza nie tylko na Walentynki, ale także wszystkie inne zabawy karnawałowe

Autor zdjęcia: Arch. Zajazdu Chełmżyca

PROMOCJA\\\ Przypominamy, że mamy wspaniałą niespodziankę dla Czytelników "Gazety Iławskiej". Otóż dwie pary zakochanych mają szansę wygrać pobyt na imprezie walentynkowej w Zajeździe Chełmżyca. Czekamy na kupony...

Impreza Walentynkowa z Zajeździe Chełmżyca odbędzie się w sobotę 10 lutego, w godzinach 19:00 – 4:00. Szczęśliwcy, którzy zdobędą wejściówki mają zagwarantowany wstęp na imprezę, posiłek ciepły, zimny oraz napoje na jedną parę. Grać będzie DJ Old. Zapraszamy serdecznie do zabawy.
Karnawał w Chełmżycy trwa na całego - mówi Marek Kołecki, menager Zajazdu. — Impreza pod hasłem Tylko Polskie Przeboje odbędzie się 27 stycznia a już 3 lutego Bal Przedsiębiorców. W sobotę 10 lutego zapraszamy natomiast na Walentynki. W razie potrzeb zorganizujemy stolik dwuosobowy, ale wiemy, ze na imprezę walentynkową przychodzą do nas całe grupy i takie rezerwacje także oczywiście robimy. Gwarantujemy pyszne jedzenie, super muzykę i zabawę.

Na czym polega zabawa?

Należy wypełnić kupon, który znajduje się w "Gazecie Iławskiej" jeszcze tylko w najbliższy piątek 9 lutego i odpowiedzieć na zawarte w nim pytanie, podać koniecznie namiar telefoniczny na siebie (aby możliwy był kontakt ) i dostarczyć kupon do redakcji „Gazety Iławskiej” lub wysłać pocztą. Na kupony, które były już dostępne w dwóch minionych wydaniach, czekamy w redakcji przy ul. Jana III Sobieskiego 1/1/k w Iławie, do piątku 9 lutego, do godz. 14:00.
UWAGA! Aby wziąć udział w zabawie należy dostarczyć minimum trzy wypełnione kupony!
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5