Przyjdź do Baru "Kuchnia Domowa" z "Gazetą Iławską" na darmowy obiad!

2017-12-07 10:30:06(ost. akt: 2017-12-08 11:12:04)
Dorota Jaroszewska, właścicielka Baru Mlecznego przy ul. Niepodległości 10 w Iławie z pracownicą Agnieszką Pszeklińską zapraszają na domowe obiady

Dorota Jaroszewska, właścicielka Baru Mlecznego przy ul. Niepodległości 10 w Iławie z pracownicą Agnieszką Pszeklińską zapraszają na domowe obiady

Autor zdjęcia: Magdalena Rogatty

Bar Mleczny "Kuchnia Domowa" przy ul. Niepodległości 10 w Iławie działa od sierpnia ubiegłego roku, a można powiedzieć, że wybitnie dobrze wstrzelił się w miejski krajobraz. W samym centrum miasta można zjeść pyszny, domowy obiad. Bar niemal od razu zaskarbił sobie rzeszę fanów.

Szefowa Dorota Jaroszewska z częścią swojego zespołu

Właścicielka "Kuchni Domowej" Dorota Jaroszewska wspólnie z zespołem, a jest to grupa 16 osób, pracuje każdego dnia nad menu, tak by klienci wychodzi z baru najedzeni i zadowoleni. Obiady z dwóch dań (zupa i drugie danie) oferowane są codziennie. Każdego dnia są dwie propozycje zup i pięć drugich dań, bywa że jest ich sześć lub siedem. Co najbardziej lubią klienci?
– Cóż, nie jest pewnie odkrycie, że ulubionym daniem jest nadal kotlet schabowy - śmieje się pani Dorota. Jest najpopularniejszy. Cieszy nas to, bo robimy naprawdę dobre schabowe. Poza tradycyjnymi daniami, wprowadzamy takie, które być może niektórzy zjedzą pierwszy raz u nas i im zasmakują, np. ryba w sosie porowym. Porcje są duże i zapewniam, ze po naszym obiedzie wszyscy wyjdą syci. Do każdego dania są surówki. Do obiadku oferujemy napoje zimne, ale też kawę. Wszystko o przystępnych cenach. Już od godz 11:00 bar jest otwarty i można zjeść ciepły obiad. O godz. 17:00 zamykamy. W soboty i w niedzielę bar czynny jest do godz. 16:00.


W Barze panuje już świąteczna atmosfera

W Barze Mlecznym "Kuchnia Domowa" można zorganizować komunię, urodziny i spotkania, które także są obsługiwane gastronomicznie przez pracowników baru.
— Spokojnie dla 26 osób jesteśmy w stanie przygotować salę, której zaletą jest na pewno to, że jest w centrum miasta.
— Realizujemy także zamówienia indywidualne - mówi Dorota Jaroszewska. — Nie tylko w okresie świąt, co jest szczególnie popularne, ale także np. na urodziny, przyjęcie domowe dla najbliższych
- dodaje pani Dorota.

Bar Mleczny "Kuchnia Domowa" odwiedziliśmy w Mikołajki, i nastąpiły tam przyjemne zmiany - lokal jest ustrojony świątecznie, panie w czapkach Mikołaja, choinki i świecidełka umilają pobyt. W imieniu pani Doroty serdecznie zapraszamy na domowe obiady, w miłej świątecznej atmosferze. A dla Czytelników "Gazety Iławskiej" mamy smakowitą niespodziankę.


UWAGA!!!
Pierwszych 40 osób, które kupią „Gazetę Iławską” (jutrzejsze wydanie "Gazety Iławskiej" 8 grudnia), i przyjdą z tygodnikiem do Baru Mlecznego przy ul. Niepodległości 10, otrzymają bezpłatnie drugie danie. Posiłek będzie wydany wyłącznie posiadaczom Gazety z dnia 8 grudnia 2017 roku. W wydaniu tym na str. 9 znajduje się kupon, który uprawnia do bezpłatnego posiłku (drugiego dania). Zapraszamy!

AKCJA BĘDZIE POWTÓRZONA ZA TYDZIEŃ 15 GRUDNIA!! NIE ZAPOMNIJ KUPIĆ GAZETY !!

Świąteczne menu na zamówienie

Zupa grzybowa – 8 zł/1 litr

Barszcz czerwony – 6 zł/ 1 litr

Ryba smażona (dorsz) - 30 zł/1 kg

Ryba po grecku – 18 zł/1 kg

Ryba w salsie – 18 zł /1kg

Ryba w galarecie – 12 zł/1 kg

Galaretka drobiowa – 12 zł/1 kg

Pierogi z kapustą i grzybami – 1,50 zł/1 szt.

Krokiety z kapustą i grzybami – 5 zł/. 1 szt.

Kaczka w pomarańczach – 50 zł/1 szt.

Zrazy – 8 zł/1 szt.

Kotlet DEVOLAILLE – 8 zł/1 szt.

Cordone Blue – 8 zł/ 1 szt.

Mielony z pieczarkami – 8 zł/1 szt.

Kieszonka ze schabu z pieczarkami – 8 zł/1 szt.

Zamówienia przyjmowane są do 20 grudnia 2017 r.
KONTAKT: 571 273 7472001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5