Może drzemie w Tobie aktorski talent? ICK zaprasza na casting do grupy teatralnej

2017-12-01 09:14:29(ost. akt: 2017-12-01 09:20:44)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu (scena ze spektaklu Teatru Węgajty "Czujność")

Zdjęcie jest tylko ilustracją do artykułu (scena ze spektaklu Teatru Węgajty "Czujność")

Autor zdjęcia: Ewa Mazgal

Iławskie Centrum Kultury zaprasza 8 stycznia 2018 r. dzieci, młodzież oraz dorosłych na casting do grup teatralnych. Zajęcia będą odbywać się od stycznia 2018 r., cyklicznie, co poniedziałek, w poszczególnych grupach wiekowych – w każdej z nich ilość miejsc jest ograniczona.


Warsztaty teatralne 
mają na celu wszechstronny rozwój wyobraźni i wrażliwości artystycznej uczestników oraz szeroko rozumianą edukację teatralną, która dostarczy im odpowiednich narzędzi, aby mogli pewnie czuć się na scenie teatralnej. Będzie to realizowane poprzez udział w ćwiczeniach: integracyjnych, na poprawną dykcję i emisję głosu, kreacje aktorskie, etiudy teatralne na wybrany temat, teatr jednego wiersza, drama, interpretacja tekstu, improwizacja, ruch sceniczny, metody aktorskie. Grupy teatralne poprowadzi instruktor teatralny, aktor, reżyser Piotr Weintz. Warsztaty skierowane są zarówno do osób, które posiadają doświadczenie, interesują się aktorstwem i pragną to kontynuować, ale także do tych, którzy tylko marzyli o występie na scenie teatralnej, a do tej pory wydawało się im to czymś nieosiągalnym.

Zapraszamy również wszystkich, którzy chcą przełamać swoją nieśmiałość oraz tkwiące w nich ograniczenia. Na casting wystarczy po prostu przyjść w wygodnym stroju, po uprzednim zapisaniu się do odpowiedniej grupy. Nie trzeba niczego przygotowywać, wystarczy chęć do dobrej, twórczej zabawy. Szczegółowe informacje i zapisy w Iławskim Centrum Kultury, tel. (89) 649 16 16.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
źródło: ICK Iława

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5