Kolejny festyn, kolejne atrakcje — tym razem na pumptrucku. Zaprasza Wspólna Iława

2017-10-11 12:35:59(ost. akt: 2017-10-11 12:47:40)
Zdjęcie ilustracyjne — festyn zorganizowany niedawno przez Wspólną Iławę na os. Piastowskim

Zdjęcie ilustracyjne — festyn zorganizowany niedawno przez Wspólną Iławę na os. Piastowskim

Autor zdjęcia: FB Wspólna Iława

Kolejny festyn i kolejne atrakcje przygotowała nieformalna grupa Wspólna Iława. — Tym razem do wspólnej zabawy zapraszamy mieszkanki i mieszkańców bloków znajdujących się niedaleko targowiska miejskiego i pumptrucku, czyli ul. Wojska Polskiego i Kopernika — mówią organizatorzy.
— Zaplanowaliśmy jeszcze więcej bezpłatnych działań niż poprzednio, między innymi pokazy Fit and Jump na trampolinach, warsztaty Radtracks na pumptracku oraz żyroskop dla odważnych; porady kosmetyczne Oriflame; warsztaty kulinarne prowadzone przez Restaurację Yotto Sushi Bar, zwiedzanie wozu strażackiego i policyjnego. Dla dzieci przygotowaliśmy także zabawy oraz malowanie twarzy w wykonaniu Tęczowej Krainy. Pojawią się również postacie z popularnych bajek dziecięcych, ale nie zdradzimy więcej szczegółów. To niespodzianka! Będzie także można zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców szpiku przy stoisku fundacji DKMS. Zachęcamy do przyniesienia z domu przeczytanych już książek. Na miejscu będzie można wymienić je na inne, pochodzące ze świetlicy "Stare Miasto". Tradycyjnie już pojawi się wata cukrowa, grochówka, ciasta, gorąca kawa i herbata. Zapraszamy serdecznie! — mówią organizatorzy.

Festyn odbędzie się 15 października (niedziela), w godz. 14.00-16.00, przy pumptrucku na skrzyżowaniu ul. Kopernika i ul. Wojska Polskiego w Iławie (okolica za Targowiskiem Miejskim i jednostka straży pożarnej).

Festyn jest organizowany w ramach projektu "Ogród Społeczny" dofinansowanego ze środków Programu "Działaj lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka "Działaj lokalnie" w Iławie, tj. Stowarzyszenia "Przystań".

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5