Czeka cię przepyszna zabawa! Przyjdź na warsztaty kulinarne Mały Kucharz do iławskiej Pizzerii Da Grasso

2017-09-13 14:06:26(ost. akt: 2017-09-13 11:12:16)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Archiwum Da Grasso

Nasze dzieciaki uwielbiają gotować, a rodzice niekoniecznie kochają bałagan w kuchni. Dlatego w naszej Pizzerii Da Grasso wychodzimy naprzeciw modzie na gotowanie zapoczątkowanej przez kulinarne programy telewizyjne. Uwierz, że dzieci nie tylko uwielbiają pizzę ale także potrafią świetnie ją przyrządzić!

Gdy nie masz pomysłu na ciekawe i wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka, na imprezę rodzinną lub chcesz uatrakcyjnić spotkanie towarzyskie, to nasza propozycja jest stworzona dla Ciebie.

Pomożemy ci w przygotowaniu nieprzeciętnego przyjęcia. Zaproś znajomych dziecka do Pizzerii Da Grasso w Iławie przy ul. Jana III Sobieskiego 1.

Proponujemy coś wyjątkowego – warsztaty kulinarne dla dzieciaków, połączone z degustacją własnoręcznie zrobionej pizzy. W trakcie spotkania uczestnicy poznają tajniki wyrobu ciasta do pizzy, będą mieć okazję obserwacji krok po kroku jak powstaje to smaczne włoskie danie, samodzielnie wybiorą składniki i skomponują je na cieście. Mali kucharze z zapartym tchem śledzą później losy swojej pizzy w piecu.

Dzieciaki mogą również skosztować naszej nowości słodkiej pizzy z bananami i krówkami. Na zakończenie swojej przygody kulinarnej, goście otrzymają upominki m.in. naklejki, kredki, balony dla każdego uczestnika warsztatów.

Zapraszamy serdecznie do współpracy nie tylko osoby prywatne ale także przedszkola, świetlice, grupy zorganizowane. Satysfakcja z tworzenia i skomponowania swojej własnej pizzy gwarantowana. Dzięki nam odkryjecie talent kulinarny swojego dziecka.

Zrób swoją mistrzowską pizzę i zdobądź dyplom Małego Kucharza!

Zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośrednio
w Pizzerii Da Grasso,
pod numerem telefonu 513 160 715
lub przez nasz facebook/ Da Grasso Iława.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5