Studio Nauczania MathRiders - Matematyka bez tajemnic

2017-08-25 17:00:00(ost. akt: 2017-08-25 13:34:23)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Archiwum MathRiders

Królowa Nauk często kojarzy się z największym szkolnym koszmarem, choć dzięki nowym metodom nauczania nie musi być zmorą uczniów. MathRiders oferuje jedyne w swoim rodzaju, autorskie programy do nauki matematyki, które pozwalają czerpać przyjemność z nauki na każdym jej poziomie.

Propozycja MathRiders obejmuje wszystkie poziomy nauczania, od przedszkolaków, przez dzieci w wieku 4-11 lat, aż do młodzieży. Już od początku edukacji dziecko uczy się logicznego myślenia, pracy w grupach i pojmowania reguł, dzięki czemu w dalszych etapach nauki matematyka będzie kojarzyć się z pasją, a nie przykrym obowiązkiem i trudnościami.

Matematyka w codziennym życiu

MathRiders pokazuje, że matematyka jest realnym i znaczącym fragmentem naszej rzeczywistości i tym samym pozwala dziecku rozwijać umiejętności niezbędne w codziennym życiu. Rodzice szukający efektywnego programu, który wspomoże sukces szkolny ich dziecka, w MathRiders odkryją także program, który motywuje dzieci do nauki tego przedmiotu, daje im radość i zadowolenie. Dzieci podczas zajęć nabierają umiejętności niezbędnych w codziennym życiu: ważą,mierzą czy rozwiązują łamigłówki. Ćwiczenia jakie wykonują uczniowie są szybkie, zabawne i skonstruowane tak, aby zintegrować funkcje prawej i lewej półkuli dla bardziej twórczej i skoordynowanej nauki.

Słów kilka o skuteczności metody
Matematyka dla najmłodszych oparta na programie Helen Doron to nie tylko pomoc w zrozumieniu matematyki, lecz także pewny sposób na budowanie pewności siebie, rozwój kreatywności i wyobraźni. Program MathRiders Junior opracowany został przez ekspertów w dziedzinie psychologii rozwojowej i pedagogiki wczesnoszkolnej. Zajęcia prowadzone są przez wyszkoloną kadrę,która zapewnia najmłodszym wiele aktywności wprowadzając elementy ruchowe, muzyczne czy plastyczne, gdyż nie ma nic
gorszego niż wkuwanie wszystkiego na pamięć. Nauka przez zabawę, zróżnicowane ćwiczenia, ciepła i swobodna atmosfera a także małe grupy to klucz do sukcesu, którym jest zaprzyjaźnienie dziecka z matematyką.

Nauczyciele z pasją
Centrum Nauki MathRiders dba o to by uczniowie byli zaangażowani w naukę, aby to osiągnąć potrzebni są wyjątkowi nauczyciele. Nauczyciele Centrum Nauki MathRiders nie tylko są znawcami w swojej dziedzinie, lecz mają także coś wyjątkowego - pasję i zamiłowanie do nauczania w sposób,który trafia do uczniów w różnym wieku. Nauczyciele MathRiders uczą z zaangażowaniem i entuzjazmem, którym zarażają swoich uczniów, należą do międzynarodowej sieci ekspertów w dziedzinie nauczania. Mają dostęp do licznych materiałów dodatkowych fachowego systemu wsparcia, co daje im pewność pełnego przygotowania do każdej lekcji.

Przekonaj się sam
Centrum Nauczania MathRiders zaprasza na Dni Otwarte w soboty 9 i 16 września w godzinach 11.00 – 16.00. Znajdujemy się w centrum Iławy, vis a vis Galerii Nenufar przy ulicy Sobieskiego 20B.
Wcześniej, 2 września w godzinach 11.00-17.00, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska promocyjnego w Galerii Handlowej Jeziorak na którym zaprezentujemy naszą ofertę edukacyjną.

Na wszystkich czekają matematyczne zabawy oraz przyjemne „łamanie głowy”, a dla nowych poszukiwaczy wiedzy - lekcje pokazowe. Nie zapomnijcie wziąć ze sobą znajomych i przyjaciół, bo matematyka może być przyjemna dla wszystkich.


Dołącz do nas

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Studio MathRiders w Iławie poszukujemy nauczycieli z pasją. Mamy jeszcze dwa wolne etaty: dla nauczyciela nauczania wczesnoszkolnego oraz dla matematyka. Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Studio Nauczania MathRiders
ul. Sobieskiego 20B
tel. 506 813 361
ilawa@mathriders.com
www.mathriders.pl


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5