Gazeta Iławska na lato stała się "kwadratowa". Jak wam się podoba nowa okładka?

2017-06-29 16:25:31(ost. akt: 2017-06-29 13:43:24)
Fragment nowej 1 strony Gazety Iławskiej. Całość okładki publikujemy pod artykułem

Fragment nowej 1 strony Gazety Iławskiej. Całość okładki publikujemy pod artykułem

Już w piątek, 30 czerwca, czytelnicy Gazety Iławskiej zobaczą nową okładkę swojego tygodnika. Winieta zmieniła nie tylko kolor — teraz jest niebieski, ale i czcionkę. Pismo zmieniło też format.
Gazeta Iławska do tej pory była prostokątna, od jutra (piątek 30 czerwca) będzie kwadratowa. To takie wakacyjne wydanie — lżejsze i poręczniejsze. Zmienił się także układ pierwszej, okładkowej strony, która "zniebieściała" (nowa winieta ma właśnie kolor niebieski a nie, jak dotychczas, zielony i nabrała lekkości).

— Mamy nadzieję, że nowe wydanie Gazety Iławskiej spodoba się naszym czytelnikom — mówi Magdalena Rogatty, redaktor naczelna tygodnika.

— Na lato zmieniliśmy też format Gazety Olsztyńskiej na bardziej poręczny, wygodny i letni czyli na "kwadrat". Dzięki temu wygodniej będzie nas czytać i w fotelu i w leżaku, nad jeziorem i na działce. Na Warmii i na Mazurach... W poniedziałek ukazało się pierwsze wydanie kwadratowej Gazety Olsztyńskiej. Teraz przyszedł czas na Wasz tygodnik. Przed Wami zatem pierwsze wydanie "kwadratowej" Gazety Iławskiej. Pamiętajcie, że mamy Wam wiele ciekawego do powiedzenia nie tylko w tygodniku. Więc spotykajmy się codziennie — dodaje Igor Hrywna, redaktor naczelny Gazety Olsztyńskiej.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. link #2275464 | 91.240.*.* 29 cze 2017 21:17

    niedługo będziecie wkładką do życia powiatu heeheh

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5