Ligowa sobota. Znamy wyniki naszych drużyn

2016-09-17 18:29:30(ost. akt: 2016-09-17 20:49:09)
Zdjęcie ilustracyjne: wtorkowy mecz wojewódzkiego pucharu Jeziorak - Unia

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Tylko B-klasowcy grają jutro, pozostałe nasze zespoły piłkarskie swoje mecze ligowe rozegrały dziś. Wyniki prezentują się następująco.
IV LIGA
Mamry Giżycko – Rolimpex GKS Wikielec 2:3 (1:2)

Zespół trenera Marka Czachorowskiego prowadził już 2:0 na wyjeździe w Giżycku (bramki Pawła Łukasika i Pawła Alancewicza), jednak później do głosu doszli gospodarze, którzy jeszcze w pierwszej połowie zdobyli gola kontaktowego, a po przerwie doprowadzili do remisu. Alancewicz zmarnował karnego przy wyniku 2:1 dla GKS. Rezultat w 65 minucie ustalił Łukasik.

- Zagraliśmy dziś bez trzech podstawowych zawodników, Remigiusza Sobocińskiego, Adama Kołakowskiego i Borysa Piórkowskiego, jednak ich zastępcy pokazali się z bardzo dobrej strony – mówi trener Czachorowski.

MKS Korsze – Amex Bączek Unia Susz 2:1 (2:0)

Trzy punkty z Giżycka kilka kolejek temu wywiozła też Unia (z identycznym wynikiem 2:3). Dziś jednak ekipa trenera Jarosława Płoskiego z wyjazdu wracała z niczym. Jedyną bramkę dla suszan zdobył w 90 minucie Marcin Karczewski.

KLASA OKRĘGOWA
Czarni Rudzienice
– Polonia Iłowo 2:2 (2:1)

Drużyna grającego trenera Tomasza Zakierskiego dwukrotnie wychodziła na prowadzenie i tyle samo razy je traciła. Pierwszego gola dla zespołu z Rudzienic, z rzutu karnego, zdobył Arkadiusz Karkut. Jak dobrze liczymy, to już jego czwarta bramka w tym sezonie strzelona z wapna! Na 2:1 trafił Krystian Wrześniak. W drugiej połowie bramkarz Czarnych Paweł Osasiuk ujrzał czerwoną kartkę za zagranie piłki ręką poza polem karnym. Goście wyrównali wynik z rzutu karnego, gdy rudzieniczanie grali już w dziesiątkę.

A KLASA
Orzeł Ulnow
o – Grunwald Gierzwałd 0:1 (0:1)
Gospodarze stracili bramkę w 87 minucie spotkania.

Osa Ząbrowo – Jeziorak Iława 0:5 (0:2)
24:2 – taki ligowy bilans bramek po dzisiejszym zwycięstwie ma drużyna z Iławy. W derbach w Ząbrowie gole zdobyli: grający trener Wojciech Figurski dwa, Aleksander Krajewski, Daniel Madej i Dominik Ćwikliński po jednym.

Zamek Kurzętnik – GKS II Wikielec 4:1