Drugie miejsce drużyny KPP w Iławie w Zawodach Strzeleckich o Puchar Szefa Obrony Cywilnej

2016-08-26 09:06:14(ost. akt: 2016-08-26 09:22:38)

Autor zdjęcia: KPP Iława

Reprezentanci powiatowej komendy policji w Iławie wzięli udział w Zawodach Strzeleckich o Puchar Szefa Obrony Cywilnej – i Starosty Powiatu Iławskiego. W miniony weekend na strzelnicy leśnej LOK w Iławie o zwycięstwo rywalizowało 12 drużyn i 46 uczestników.
Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Strzeleckiego Klubu Sportowego TIG w Iławie, drugie miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Iławie, a na trzecim miejscu na podium uplasowała się drużyna Zakładu Karnego w Iławie.
Organizatorem zawodów był Starosta Powiatu Iławskiego oraz Strzelecki Klub Sportowy TIG w Iławie. Zawodnicy strzelali z pistoletu centralnego zapłonu z odległości 25 m do tarcz TS-2 w postawie  stojącej. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców.
Drugie miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Iławie w składzie:
asp. szt. Kamil Stępniak
asp. szt. Waldemar Markuszewski
asp. Rafał Żurawski
Ekipa z komendy  zdobyła łącznie 238 punktów.
Z kolei w klasyfikacji indywidualnej asp. szt. Waldemar Markuszewski zajął IV miejsce zdobywając 81 punktów, zaś asp. Rafał Żurawski – VI miejsce z liczbą 80 punktów.