Na Jezioraku Kormoran miał bardzo ciężko (6:0) [ZDJĘCIA]

2016-08-07 10:19:06(ost. akt: 2016-08-07 10:45:16)
Trenerowi Wojciechowi Figurskiemu (biało-niebieska koszulka) życzymy, aby drużyna w lidze była tak samo skuteczna

Trenerowi Wojciechowi Figurskiemu (biało-niebieska koszulka) życzymy, aby drużyna w lidze była tak samo skuteczna

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Piłkarze Jezioraka Iława, beniaminka A klasy, w kolejnym sparingu pokonali tym razem Kormoran Zwierzewo. Drużyna Wojciecha Figurskiego wygrała aż 6:0.
Jeziorak Iława – Kormoran Zwierzewo 6:0
Bramki dla iławian zdobywali:
19. min. 1:0 Wojciech Figurski
27 min. 2;0 Grzegorz Kochalski
69 min 3:0 Rafał Kuchnik
76 min 4:0 Radosław Galas
83 min 5:0 Tomasz Kaszlewicz
90 min. 6:0 Aleksander Krajewski

Jeziorak: Sobiech - Kressin, Kowalski, Ostanek, Rzeźnikiewicz, Parulis, Kochalski, Madej, Ćwikliński, Figurski, Kuchnik. W rezerwie byli i zagrali – Kula, Kaszlewicz, Galas, Słomski, Krajewski


Znów bardzo dobra forma podopiecznych Wojciecha Figurskiego. Kolejny dość silny rywal w meczu kontrolnym pokonany. Kormoran Zwierzewo to od kilku sezonów zespół klasy okręgowej. Jeziorak od początku rozpracował rywala i do przerwy zdobył dwie bramki po strzałach Wojciecha Figurskiego oraz młodego zawodnika Grzegorza Kochalskiego. Ten ostatni bardzo przytomnie zachował się pod bramką przeciwnika i ładnym strzałem zdobył drugiego gola. Cieszy również bramka młodego kolejnego zawodnika Radka Galasa.

Pozostałe trafienia po strzałach Rafała Kuchnika, Tomka Kaszlewicza i Olka Krajewskiego. Wyniki w meczach kontrolnych świadczą o dobrej formie zawodników z Iławy. Jest to już trzecie zwycięstwo Jezioraka w meczach sparingowych. Młodzi zawodnicy już grają w składzie seniorów, to cieszy i napawa entuzjazmem. Kolejny silny rywal został odprawiony z Iławy z kwitkiem. Oby było tak w rozgrywkach ligowych.

WR
ilawa@gazetaolsztynska.pl2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5