Zasłużona wygrana GKS-u, czyli prezent dla trenera na imieniny [ZDJĘCIA]

2016-04-24 08:31:05(ost. akt: 2016-04-24 08:48:42)

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Bardzo dobry mecz rozegrali wczoraj zawodnicy trenera Wojciecha Tarnowskiego, wygrywając z przeciwnikiem z Wasilkowa 3:0 Tym samym sprawili mu piękny prezent imieninowy.
GKS Wikielec – KS Wasilków 3:0 (3:0)
Bramki zdobywali – 3 min Adam Kołakowski, 32 min Aleksandr Maciukiewicz, 44 min Adam Kołakowski
GKS Wikielec: Elżanowski - Sobociński (84 min Piceluk), Witkowski (84 min Suchocki), Waląg, Kacperek, Jajkowski, Kołakowski, Otręba, Piórkowski (74 min. Płoski), Sagan (65 min Tomczyk) Maciukiewicz

Wynik otworzył już w 3 min Adam Kołakowski, który otrzymał podanie z rzutu wolnego od Huberta Otręby i przepiękną główką zdobył pierwszego gola. W 15 minucie o sobie dali znać przyjezdni, ale po ich strzale piłka przeszła obok słupka.

W 20 minucie mogło być już 2:0, ale Paweł Sagan przestrzelił. W 30 minucie Filip Elżanowski znakomicie zachował się w bramce Wikielca – najpierw broni sam na sam z zawodnikiem Wasilkowa, a następnie broni także dobitkę gości. W 32 minucie jest już 2:0 bowiem podanie Remigiusza Sobocińskiego trafia wprost na nogę Adama Kołakowskiego i pada gol przepięknej urody.

Typową bramkę do szatni zdobył Aleksandr Maciukiewicz, który huknął w długi róg i było 3;0. W drugiej części Wikielec grał bardzo czujnie, rozbijał akcje gości. Były dalsze próby podwyższenia wyniku, ale bramek już nie było. W sumie dobre widowisko i zasłużona wygrana GKS Wikielec.

Po meczu trener Wojciech Tarnowski powiedział.
- Taki piękny prezent zrobili mi chłopcy w dniu imienin, bowiem wygraliśmy dość gładko. Otwierająca bramka zrobiła swoje i grało nam się lepiej. Graliśmy pewniej i swobodniej w tym meczu. Druga połowa dość spokojna, kontrowaliśmy przebieg spotkania. Przeciwnik w tej części gry nie stworzył sobie klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Na pewno byliśmy zespołem lepszym w tym meczu.

*** Następny mecz zawodnicy z Wikielca rozegrają 30 kwietnia w sobotę o 17,00 w Korszach z MKS-em.