Unia wraca z Giżycka z trzema punktami. A jak poszło innym? Sprawdź wyniki

2016-04-09 18:23:51(ost. akt: 2016-04-09 20:13:50)
Unia Susz

Unia Susz

Znamy pierwsze wyniki sobotnich meczów piłkarskich. W interesującym nas spotkaniu IV ligi Amex Bączek Unia Susz wygrała na wyjeździe z Mamrami Giżycko 5:1.
Mamry Giżycko – Amex Bączek Unia Susz 1:5 (1:1)

Gole dla Unii: Marcin Karczewski x2 (38 i 75), Łukasz Luliński (66), Kamil Ludwiczak (72), Adrian Laskowski (88)
Wyjściowa jedenastka: Jędrzejewski – Gąsior, Rakowski, Górski, Wiśniewski, Bieńkowski, Hanas, Ludwiczak, D. Laskowski, Luliński, Karczewski

Dla Unii są to pierwsze punkty zdobyte w tej rundzie (w dwóch poprzednich wiosennych spotkaniach suszanie przegrali ze Śniardwami Orzysz i Tęczą Biskupiec).

- Gospodarze mocno nas przycisnęli na początku spotkania, czego efektem była bramka na 1:0 – mówi Bogdan Nerowski, kierownik drużyny z Susza. - Jeszcze w trakcie pierwszej połowy do remisu doprowadziliśmy za sprawą gola Marcina Karczewskiego. Druga połowa to już nasza przewaga i seria bramek. Mogliśmy nawet strzelić o dwa, trzy gole więcej. Z gospodarzy zeszło powietrze, widać było, że braknie im sił, które włożyli w środowy mecz wojewódzkiego pucharu Polski – dodaje Nerowski.

***
Dziś grały także nasze zespoły występujące w III lidze, okręgówce oraz A klasie (1. kolejka rundy wiosennej).

GKS Wikielec zremisował na swoim boisku ze Zniczem Biała Piska 1:1 (gol Aleksandra Maciukiewicza w 15 minucie na 1:0), Czarni Rudzienice także zremisowali, tyle że 0:0 z Grunwaldem Gierzwałd, natomiast rozpoczynająca dziś rundę rewanżową A-klasowa Osa Ząbrowo przegrała w Biskupcu Pomorskim z Ossą 1:2 (gola dla naszego zespołu na 1:1 zdobył Jarosław Chodowiec)