Wygrana GKS-u Wikielec w pierwszym zimowym sparingu [ZOBACZ ZDJĘCIA]

2016-01-23 10:52:17(ost. akt: 2016-01-23 11:14:57)

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Pierwszy mecz sparingowy rozegrali w Iławie na sztucznej murawie zawodnicy trzecioligowego GKS Wikielec. Przeciwnikiem było IV-ligowe Rodło Kwidzyn.
GKS Wikielec – Rodło Kwidzyn (IV liga) 2:0 (1;0)
38 min Kamil Tomczyk, 60 min Paweł Sagan

GKS Wikielec: Elżanowski - Jajkowski, Suchocki, Kacperek, Kołakowski, Rafał Kruczkowski, Radek Kruczkowski, Łysiak, Ludwiczak, Tomczyk, Sagan. W rezerwie byli Banasiak, Lewandowski, Płoski, Tomkiewicz, Kwiatkowski.

Pierwsza połowa była dość dobra w wykonaniu ekipy Wojciecha Tarnowskiego, można było oglądać sporo akcji pod bramką Rodła. Zdobyty gol przez Kamila Tomczyka dał prowadzenie zespołowi z gminy Iława. W drugiej odsłonie cały czas poprawna gra ekipy GKS, w rezultacie Paweł Sagan trafił po raz drugi do bramki rywala.

Zawodnicy z Wikielca nie wystąpili w pełnym składzie - choroby, studniówki przeszkodziły by zagrać w pełnym ustawieniu. Natomiast Remigiusz Sobociński był na turnieju w Olsztynie.

Wiesław Raczkowski
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij. 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5