Jeziorak znowu zwycięski. Tym razem w derbach nie dał szans Olimpii Kisielice. ZOBACZ ZDJĘCIA

2015-10-10 16:49:05(ost. akt: 2015-10-10 17:15:28)
Jeziorak pewnie pokonał dziś Olimpię

ITR Jeziorak dalej będzie liderem grupy 4 B klasy. Piłkarze Wojciecha Figurskiego pokonali dziś na własnym boisku inną drużynę z powiatu iławskiego, Olimpię Kisielice 6:0.
ITR Jeziorak Iława – Olimpia Kisielice 6:0 (3:0)
1:0 – Wojciechowski (2), 2:0 – Kressin (20), 3:0 – Madej (40), 4:0 – Figurski (55), 5:0 – Ćwikliński (58), 6:0 – Madej (88)

Zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu był ITR Jeziorak. Iławianie w poprzednich pięciu spotkaniach (w jednej kolejce pauzowali) odnieśli komplet zwycięstw, natomiast kisielicka Olimpia zaliczyła wygraną, remis i cztery porażki.

Zgodnie z przewidywaniami, to liderzy B klasy przeważali w tym meczu. Wynik otworzył, już w 2 minucie spotkania, Dominik Wojciechowski. Na 2:0 podwyższył Krzysztof Kressin, który strzałem z głowy wykorzystał dośrodkowanie strzelca pierwszej bramki.

W 40 minucie Daniel Madej dośrodkował z lewej strony boiska, do piłki wyskoczyli dwaj zawodnicy Jezioraka, Kressin oraz Grzegorz Ostanek, jednak żaden z nich nie zdołał dotknąć futbolówki. Także obrońcy oraz bramkarz Olimpii nie przechwycili dośrodkowania, a piłka dość niespodziewanie wpadła do bramki.

W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się jeszcze grający trener Wojciech Figurski oraz Dominik Ćwikliński i - po raz drugi tego dnia - Madej.

W najbliższej kolejce Jeziorak gra na wyjeździe z Jordanem Kazanice, a Olimpia pauzuje.