Piłkarski weekend zaczyna się dziś wieczorem — zobacz z kim i kiedy grają nasze drużyny

2015-10-02 12:46:21(ost. akt: 2015-10-02 13:09:21)
Piłkarze GKS-u Wikielec grają dziś w Ostródzie z Sokołem (tu początek spotkania z Huraganem Morąg)

Piłkarze GKS-u Wikielec grają dziś w Ostródzie z Sokołem (tu początek spotkania z Huraganem Morąg)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Jak co tydzień, zapraszamy na ligowe spotkania naszych zespołów piłkarskich. Sprawdź rozkład jazdy drużyn z Wikielca, Susza, Rudzienic, Ząbrowa, Ulnowa, Frednowych, Iławy i Kisielic.
III LIGA — GKS Wikielec

Aż długich 45 dni na drugie zwycięstwo w trzeciej lidze musieli czekać kibice GKS-u Wikielec. W końcu się udało: drużyna Andrzeja Biedrzyckiego w ostatniej kolejce pokonała na swoim terenie MKS Korsze 2:0 po golach Pawła Sagana i Pawła Tomkiewicza.
••• W najbliższej serii GKS gra na wyjeździe z Sokołem Ostróda. Do meczu dojdzie dziś (piątek 2. października) o godzinie 20.00.

IV LIGA — Amex Bączek Unia Susz

Drużyna Jarosława Płoskiego zaliczyła ostatnio dwie porażki, jednak pamiętać trzeba, że w meczu ligowym Unia — beniaminek IV ligi — przegrała z liderem (Stomil II Olsztyn), a z Wojewódzkiego Pucharu Polski odpadła po spotkaniu z III-ligową Drwęcą.
••• W najbliższej kolejce ligowej suszanie grają na wyjeździe z DKS-em Dobre Miasto (sobota 3. października, godzina 16.00).

KLASA OKRĘGOWA — Czarni Rudzienice

Czarni Rudzienice pauzowali w 10 kolejce, ich mecz z GKS-em Gietrzwałd — z uwagi na wesele zawodnika Krzysztofa Osasiuka — został przełożony na koniec rundy jesiennej. W najbliższej kolejce drużyna z Rudzienic gra na wyjeździe ze Startem Nidzica (sobota 3. października, godz. 16.00).

A KLASA — GKS II Wikielec, Orzeł Ulnowo, Osa Ząbrowo

Na początek przypomnienie ostatniej kolejki. W meczu na szczycie gr. 4 A klasy GKS II Wikielec przegrał na własnym boisku, czyli we Frednowach, z Iskrą Narzym 1:2. Osa Ząbrowo pokonała na swoim terenie ekipę z Tyrowa 2:0. Trzy punkty zdobył także Orzeł Ulnowo, który na swoim terenie ograł 4:3 Płomień Turznica (gole dla Orła: Maciej Wilczak 2, Mariusz Wenderski, Robert Markuszewski). Drużyna z Ulnowa mecz kończyła w dziesiątkę, bowiem czerwoną kartkę (za zagranie piłki ręką w polu karnym) ujrzał grający trener Radosław Połeć.
••• Następny mecz GKS II Wikielec rozegra w niedzielę 4 października o 13.00 z Liderem Złotowo na wyjeździe. Orzeł Ulnowo jedzie do Kurzętnika na mecz z Zamkiem (sobota 3. października, godz. 16.00), a Osa gra w Turznicy z Płomieniem (niedziela, godz. 14.00).

B KLASA — GKS Szymbark, ITR Jeziorak Iława, Olimpia Kisielice

Piłkarze z Iławy liderują w grupie 4 B klasy. W ostatnim meczu drużyna Wojciecha Figurskiego pokonała w pojedynku derbowym GKS Szymbark 3:0. Porażki w 5 kolejce doznała Olimpia Kisielice, która poległa w Łążynie 2:3.
••• W najbliższej kolejce GKS Szymbark ma pauzę, a Jeziorak gra w Jamielniku (niedziela, 4. października, godzina 13.00). Olimpia podejmie w Kisielicach Wicher Gwiździny (niedziela, godz. 15.00).

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5