Dziś drugi dzień festiwalu Jeziorak Szanty

2015-08-01 09:24:41(ost. akt: 2015-08-01 09:39:08)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

W Iławie odbywa się właśnie festiwal muzyczny Jeziorak Szanty. Zapraszamy na dzisiejsze koncerty do iławskiego amfiteatru.
Wczoraj był pierwszy dzień Jeziorak Szanty. Trzeba przyznać, że jak na iławskie warunki, to amfiteatr im. Louisa Armstronga zapełnił się w sporej części. Dziś kolejny dzień z muzyką żeglarzy. Nie zabraknie też zespołów wykonujących muzykę celtycką i irlandzką.

Oprócz tradycyjnych pieśni szantowych organizatorzy przygotowali również program dla najmłodszych miłośników morskich opowieści. Na zakończenie festiwalu wystąpi zespół CARRANTUOHILL. Wstęp jest darmowy.

PROGRAM

SOBOTA (1. sierpnia), godzina 19:30
• „Bajkowa Zofia i przeszkadzający Marceli – program dla dzieci
• Zespół Fajer i Kapela Spod Stołu
• Zespół STONEHENGE (to polski zespół folkowy założony w 1996 roku w Jastrzębiu Zdroju, specjalizujący się w muzyce celtyckiej).
• Zespół CARRANTUOHILL z gościnnym udziałem Roberta Kasprzyckiego - koncert muzyki irlandzkiej.

red.
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ja #1787295 | 89.228.*.* 2 sie 2015 08:29

    byłam wczoraj na drugim dniu; i byłam zaskoczona, że koncert zaczął się o 19. 30 imprezą dla dzieci- czemu nie o np . 18? bo efekt był taki, że gwiazda dużego formatu Robert Kasprzycki & Carrantuohill śpiewali po 13 .15 do praktycznie pustego amfiteatru, po którym u góry hulała młodzież z piwem, a bezdomny zbierał butelki, nie wspominając o paleniu papierosów, co podobno jest na takich imprezach mało legalne; ochrona ? gdzieś się pojawiała, ale nie była zainteresowana ... smutna, bo kolejna gwiazda po Wilsonie wystąpiła bez dobrego marketingu i odpowiedniej reklamy-a Kasprzycki, to chociażby taki ostatni przebój -trzymaj się wiatru i niebo do wynajęcia....a carrantuohill to klasyka polskiego folku....

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5