Uczniowie lubawskiej szkoły najlepiej śpiewali w obcym języku

2015-04-02 18:22:28 (ost. akt: 2015-04-02 17:28:09)
Zwycięzcą okazał się Patryk Wardowski, uczeń Zespołu Szkół w Lubawie, który zaśpiewał utwór Aleksandra Rybaka „Farytale”

Zwycięzcą okazał się Patryk Wardowski, uczeń Zespołu Szkół w Lubawie, który zaśpiewał utwór Aleksandra Rybaka „Farytale”

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

W Zespole Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie odbył się już V Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej pt. „Śpiewajmy w językach obcych”. Tym razem w festiwalu udział wzięli uczniowie z Lubawy, Susza, iławskiej Budowlanki i Mechanika.
Młodzi wokaliści zaprezentowali wysoki poziom wokalny i dostarczyli publiczności wiele doznań artystycznych. Co roku artyści zaskakują zarówno wyborem repertuaru, jak i talentem.

Gościem specjalnym była tym razem Grażyna Piękos, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie, która była przewodniczącą jury. Obok niej zasiedli: wicedyrektor Mariusz Wolański, Renata Grzywacz (szkolny spec muzyczny) i Oktawia Antkowiak (nauczyciel j. angielskiego).


Zwycięzcą okazał się Patryk Wardowski, uczeń Zespołu Szkół w Lubawie, który zaśpiewał utwór Aleksandra Rybaka „Farytale”. Drugie miejsce zajęła również uczennica z Lubawy, Patrycja Jabłońska z piosenką Amy Macdonald „Slow it down”. Natomiast trzecie miejsce zdobyła Klaudia Załęcka z Zespołu Szkół im. Bohaterów Września 1939r. (Budowlanka). Klaudia wykonała utwór Awolnation „Sail”.

Mechanik miał również swoich reprezentantów: Aleksandrę Rykaczewską z klasy II Tho, Milenę Dubanowską, Darię Grzywacz i Konrada Pszczółkowskiego, który akompaniował Darii. Ci artyści reprezentowali klasę III Tho.

Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Chętne osoby, które chciałyby ujawnić swój talent, zapraszamy już za rok!

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Czytaj e-wydanie

Monika Karłowska
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5