Ćwierćfinał MP juniorek dzień pierwszy. Wygrana iławianek

2015-02-27 11:51:41(ost. akt: 2015-02-27 12:16:03)
W Iławie rozpoczął się ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce. W pierwszym dniu Wola Warszawa pokonała Sprint Płocziczno Tartak 3:0 (25:15, 25:16, 25;5) było krótkie spotkanie trwało zaledwie 60 minut.
W drugim meczu gospodynie siatkarki Zrywu Volley Iława pokonały GLKS Nadarzyn 3;0 (25;23, 25:20, 25:10). Cały mecz trwał prawie 70 minut . Bardzo zacięty i przełomowy pierwszy set tego meczu walka bardzo zacięta, końcówka należała do iławianek. Był to najdłuższy set trwał 25 minut. Potem było już lepiej pełna kontrola i zasłużone zwycięstwo podopiecznych trenera Mieczysława Pietroczuka. Trener po meczu powiedział: "Jak na otwarcie tego turnieju to całkiem dobrze nam poszło. Wygraliśmy z czwartym zespołem z Mazowsza. Seniorki tego klubu grają w drugiej lidze. Zawodniczki są ograne bowiem często juniorki tego klubu grają w lidze. Pierwszy set tego spotkania to klucz do zwycięstwa. Potem było już lepiej. Trzeba wygrać kolejne mecze i awansować do półfinału.”

Zryw Volley Iława – Natalia Mejka, Anna Grajewska, Joanna Karpińska, Aleksandra Tomaszewska, Kamila Sitnik, Weronika Wrzesińska, Monika Gorzka, Iwona Kulińska, Martyna Białecka, Sandra Korusiewicz, Marta Pietroczuk, Aleksandra Bludau, Karolina Laskowska, Aleksandra Stępień, Laura Nowotnik.