Siatkarskie ferie zimowe ze Zrywem

2015-01-26 12:44:39(ost. akt: 2015-01-26 12:47:52)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Trenerzy ZRYW-VOLLEY Iława Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież z iławskich szkół podstawowych, gimnazjów i placówek ponadgimnazjalnych na zajęcia z piłki siatkowej w ramach tradycyjnej akcji „SIATKARSKIE FERIE ZIMOWE ZE ZRYWEM”.
Grafik zajęć jest dostosowany do wszystkich uczniów iławskich i okolicznych Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Każdy uczestnik zgrupowania treningowego będzie miał okazję do treningu w doskonałych warunkach, korzystając z najlepszej opieki pedagogicznej i trenerskiej. Udział w zajęciach jest bezpłatny. SERDECZNIE ZAPRASZAMY w dniach 2 – 8 lutego 2015 do Hali Sportowej „Mechanik” Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie ul. Mierosławskiego 10. DLA PRZYJACIÓŁ MAMY DOBRĄ RADĘ: DOŚĆ LENIUCHOWANIA PORA NA ZRYW-VOLLEY !!!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając w ramkę "TWOJE KONTO", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj. 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Magda Rogatty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5