31-latka z Iławy potrącona przez opla

2015-01-08 10:15:39(ost. akt: 2015-01-08 10:18:57)
Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 31 – letniej mieszkanki Iławy, do którego doszło wczoraj tj. 7 stycznia, na jednej z lokalnych ulic. Poszkodowana w wyniku zdarzenia drogowego doznała rany tłuczonej głowy.
W godzinach wieczornych w Iławie doszło do potrącenia młodej kobiety. Policjanci wstępnie ustalili, że piesza przebiegając przez jezdnię w miejscu niedozwolonym wtargnęła pod nadjeżdżającego opla, którym kierował 43 – letni mieszkaniec gminy Iława. 31 – latka doznała tłuczonej rany głowy i została przewieziona do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy, była ona bez zarzutu. Okoliczności zdarzenia drogowego są wyjaśniane.


Źródło: KWP Olsztyn

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ilawa.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Magda Rogatty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5