Pies pogryzł dziecko w Suszu

2014-10-16 12:11:59 (ost. akt: 2014-10-16 12:45:35)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Grzegorz Wadowski

Suscy policjanci wyjaśniają okoliczności pogryzienia 11-letniej dziewczynki przez psa. Nastolatka poszła na spacer z kolegą i koleżanką, która wzięła ze sobą psa. Kiedy psu została odpięta smycz z niewiadomej przyczyny zaatakował on dziewczynkę. Z obrażeniami ręki i nogi trafiła do szpitala w Olsztynie, gdzie od razu przeszła operację. 

Funkcjonariusze ustalili, że pies posiadał aktualne szczepienia. Policjanci apelują o szczególną ostrożność zwłaszcza w przypadku kontaktu małych dzieci z czworonogami. 
Kiedy policja dotarła na miejsce, ekipa karetki pogotowia już udzielała pomocy 11-latce. Policjanci ustalili, że dziewczynka wspólnie z kolegą, koleżanką i jej psem poszła na spacer. W pewnym momencie właścicielka czworonoga odpięła mu smycz, aby pies sobie pobiegał. Kiedy dzieci zaczęły się bawić pies z niewiadomej przyczyny zaatakował 11-latkę. Pogryzł ją w lewe ramię i nogę. Po wstępnym opatrzeniu ran, dziewczynkę przetransportowano do szpitala w Olsztynie. Już jest po operacji. Policjanci wyjaśniają szczegółowo okolicznościach tego zdarzenia. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że pies nigdy wcześniej nie był agresywny. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że zwierzę było szczepione i pozostaje pod obserwacją lekarza weterynarii.

Źródło: KWP Olsztyn

SUSZ


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na susz.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Magda Rogatty

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. login #1509504 | 81.190.*.* 16 paź 2014 15:07

    Nie ma takiej opcji, że pies nigdy nie był wcześniej agresywny!! Ułożony pies się tak nie zachowuje!!! Sama mam psa i był tak wychowywany, że każdy mu "na łeb wejdzie", też mam dzieci i przychodzą do nas obce dzieci i siadają na nim, ciągną za ogon i cuda niewidy, a pies wszystko znosi, bo tak był uczony. Druga sprawa, że sporo zależy od rasy psa, bo nie każda rasa jest taka "ugodowa", no i trzeba mieć o tym pojęcie, b pies to nie tylko stworzenie, które trzeba karmić i wyprowadzać. Wymaga jeszcze większej dyscypliny i uwagi niż dziecko, żeby nie przytrafiały się takie sytuacje jak w/w artykule.

    odpowiedz na ten komentarz

  2. tępić kundle, #1509334 | 46.205.*.* 16 paź 2014 12:27

    karać nieodpowiedzialnych właścicieli..

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5