Razem możemy wygrać 40 tys. złotych dla naszego schroniska lub zapas karmy! Trwa akcja „Przybij Łapę”

2024-06-25 09:06:47(ost. akt: 2024-06-25 09:07:33)

Autor zdjęcia: UM

W ramach ogólnopolskiej akcji organizowanej przez markę BackUp codziennie możemy oddawać głosy na nasze schronisko poprzez stronę internetową i w ten sposób wygrać całkiem sporą kwotę dla naszych iławskich czwórnogów. Schronisko w Iławie ma szansę na wygranie 40 tys. złotych lub zapasu karmy.
- Iławianie fantastycznie potrafią się zintegrować i włączać w takie akcje, co pokazała choćby wygrana w konkursie Orange na inteligentne przejście dla pieszych. Tym razem cel jest naprawdę szczytny, chodzi przecież o poprawę warunków czworonogów z naszego iławskiego schroniska. Wierzę, że razem możemy osiągnąć zwycięstwo i gorąco zachęcam do głosowania- mówi burmistrz Dawid Kopaczewski.

Jak głosować?
Wystarczy kliknąć tutaj: https://przybijlape.backupbags.pl/ oraz wybrać na dole strony województwo i schronisko dla zwierząt w Iławie.
Nie trzeba się rejestrować!

-  Nagrodę otrzymuje placówka, która zbierze największą liczbę głosów. Dlatego serdecznie proszę również o zachęcenie swoich znajomych, rodzinę i bliskich, aby zagłosować na nasze schronisko. Udostępniajmy i podsyłajmy linki do głosowania a tweedy nasze szansę będą zdecydowanie większe- mówi Maciej Jaszczuk prezes iławskiej spółki, która zarządza schroniskiem.

Głos można oddawać jest raz dziennie od  10 czerwca 2024r. do 15 września 2024r. Oznacza to, że przez całe wakacje i dwa tygodnie dłużej możemy klikać, udostępniać i osiągnąć zwycięstwo RAZEM!

Wyniki głosowania zostaną udostępnione 30 września 2024r. Jednostka z największą liczbą głosów otrzyma nagrodę główną w wysokości 40.000 złotych, natomiast schroniska, które zajmą 2 i 3 miejsce zostaną nagrodzone zapasem karmy o wartości 1.000zł każde.

UM
red.
ilawa@gazetaolsztynska.pl


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5