W tworzeniu Akademii stawia na profesjonalizm i najlepsze relacje

2024-06-25 06:49:30(ost. akt: 2024-06-25 06:51:57)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

Grzegorz Olszewski od lat konsekwentnie buduje swoją markę, zapraszając do współpracy najlepszych. Jego “Gregor Academy” to dziś lider na lokalnym rynku usług edukacyjnych. Właśnie zakończył się 13 sezon nauki w szkole stworzonej z pasją.
Gregor Academy to zdecydowana odpowiedź na potrzeby lokalnego rynku edukacyjnego, dlatego zmiana szkoły językowej na akademię o dużo szerszym profilu okazała się strzałem w dziesiątkę. Nie bez znaczenia jest w tym ogromna rola Grzegorza Olszewskiego, który swoją charyzmą, otwartością i pracowitością, potrafił zbudować społeczność Gregor Academy, w której każdy otrzymuje profesjonalne lekcje w atmosferze zrozumienia i przyjaźni. Bo to nie tylko nauka, to duma z możliwości bycia częścią czegoś naprawdę dobrego.


— Od samego początku budowania najpierw szkoły językowej a potem akademii, zależało mi na stworzeniu społeczności ludzi, których potrafimy słuchać i którzy nas słuchają. Dialog i realne działania pozwalają stwarzać przestrzeń dla każdego. Dobrze wiemy, że nauka powinna być przyjemnością, dlatego atmosfera jest tak samo ważna w osiąganiu celów, jak najlepsze przybory dydaktyczne czy piękne sale lekcyjne — mówi Grzegorz Olszewski, który w ostatnim czasie, kolejny raz z dumą wręczał certyfikaty ukończenia kursów w roku szkolnym 2023/2024.

Gregor Academy to nie tylko języki obce od których wszystko się zaczęło. Widać wyraźnie potrzebę rozwijania w innych dziedzinach, dlatego w ofercie są kursy komputerowe, lekcje matematyki, zajęcia przygotowujące uczniów do ważnych egzaminów. Są także lekcje języka polskiego dla obcokrajowców. Pomysłów, a raczej potrzeb jest wiele, zespół Gregor Academy z uwagą się im przygląda, tworząc ofertę na kolejny rok w trzech miastach: Iława, Lubawa i Nowe Miasto Lubawskie.

Co w ofercie Gregor Academy na wakacje?

— W tym roku w wakacje proponujemy naszym kursantom odpoczynek, choć jest grupa osób, która przystępuje do egzaminów, której to proponujemy dodatkowe gratisowe zajęcia przed egzaminem, aby mieć pewność, że te egzaminy zdadzą z zadawalającym dla nich wynikiem. Są też, tradycyjnie, intensywne kursy językowe dla tych, którzy chcą szybko przyswoić wiedzę. Kontynuują także naukę ci, którzy realizują kursy indywidualne. Wakacje to intensywna praca dla kardy zarządzającej szkołą – pracujemy, aby nasi kursanci podczas 14. edycji kursów, którą rozpoczniemy we wrześniu byli jak najlepiej obsłużeni. Chcemy jeszcze bardziej udoskonalić przepływ informacji, zautomatyzować go. Pracujemy nad ulepszeniem naszego dziennika elektronicznego, którego wprowadziliśmy w mijającym roku szkolnym. Także, kursanci odpoczywają, a my pracujemy — informuje Grzegorz Olszewski.

Na nowy rok szkolny, to, pomimo tego, że to już czternasta edycja kursów, pomysłów nie brakuje.

Co więcej, gdy coś zmieniamy w naszej ofercie lub też dodajemy jest to podyktowane potrzebą naszych kursantów. Mamy w zwyczaju przeprowadzać ankiety ewaluacyjne, z których wiele możemy się dowiedzieć. Dlatego w ofercie w przyszłym roku, oprócz języków obcych, przedmiotów egzaminacyjnych, pojawią się właśnie dwuletnie kursy przygotowujące do egzaminów tak ósmoklasisty, jak i maturalnych, oraz egzaminów międzynarodowych, takich jak FCE, czy CAE. Zatem, to oferta skierowana przede wszystkim dla tych, co zaczynają naukę w siódmej klasie szkoły podstawowej, trzeciej klasie liceum, czy czwartej technikum czy szkoły branżowej oraz dla pozostałych, pragnących dobrze przygotować się do egzaminów międzynarodowych. Pomimo tego, że podstawową wiedzę możemy zdobyć w szkołach, co w pełni szanujemy, wiemy, że nierzadko zdarza się, że ilość godzin przygotowujących do wyżej wspomnianych egzaminów może być niewystarczająca. Zatem, wychodzimy z propozycją, aby ją sobie przynajmniej zdublować i… mieć święty spokój, jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminów tak z języka angielskiego, jak i języka polskiego, matematyki, geografii, historii czy WOSu.
Oprócz tego, już mogę to ogłosić, że weszliśmy we współpracę z pewnym biurem podróży, które specjalizuje się w organizacji m.in. obozów językowych za granicą, w szczególności w Wielkiej Brytanii. Nie ma chyba nic lepszego, niż nauka języków obcych w krajach, w których wszyscy się tym językiem posługują. Jeśli jeszcze dodamy do tego elementy podróży – zwiedzania itp., mamy kursy idealne. Z pełną ofertą wyjdziemy we wrześniu, która będzie skierowana tak do naszych kursantów, jak i do osób, które będą chciały skorzystać właśnie z takiego wyjazdu
— mówi pan Grzegorz.

Warto się zapisać!

W Gregor Academy przygotowano promocję tzw. „early birds”. Każdy, kto dokona podpisania umowy elektronicznie do końca czerwca otrzyma dodatkowo 10% rabatu, a do końca lipca 7% rabatu. Oprócz tego, są przygotowane inne rabaty, a o których dowiedzieć się można odwiedzając stronę internetową www.gregor.edu.pl

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że kolejny już rok szkolny w GREGOR Academy to wciąż pasmo sukcesów. Dziękuję, przede wszystkim, moim rodzicom, którzy wspierają mnie w trudnych chwilach – mojej mamie Hannie, która także przygotowuje do egzaminów z języka polskiego, mojemu tacie Mirosławowi, który, pomimo tego, że jest emerytowanym pracownikiem szkoły, wciąż wspiera ją swoją radą. Dziękuję Panu Tadeuszowi Graszkowi, który w pełni cały rok sprawował funkcję administratora szkoły i, pomimo wysoko postawionej poprzeczki, sprostał działaniu w sposób znakomity. Dziękuję moim lektorom, bez których, mówiąc wprost, zajęcia nie mogłyby się odbywać. Co roku, ich grono się powiększa, zyskując coraz większe zaufanie wśród naszych kursantów. Dziękuję osobom, dzięki którym możemy wynajmować pomieszczenia do zajęć. Dziękuję mediom, które stale nas wspierają. Dziękuję przede wszystkim kursantom, którzy już zapisują się na kursy w przyszłym roku szkolnym, a którym życzymy odpoczynku i wielu możliwości do sprawdzania swojej wiedzy w warunkach jak najbardziej temu sprzyjających — podsumowuje Grzegorz Olszewski.

GREGOR ACADEMY

Dyrektor tel. 695 708 620
Sekretariat tel. 536 314 785

kontakt@gregor.edu.pl


IŁAWA

Miejska Biblioteka Publiczna 
ul. Jagiellończyka 3

NOWE MIASTO LUBAWSKIE

ul. Rynek 22

LUBAWA
Akademicki Zespół Placówek Oświatowych (AZPO)
Fijewo 85


www.gregor.edu.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5