Ferie zimowe – półkolonie na sportowo dla dzieci w Iławie

2024-01-10 06:30:54(ost. akt: 2024-01-10 06:40:09)   Artykuł promocyjny

Autor zdjęcia: Martafit

Najlepsze Półkolonie sportowe w Iławie, zgodnie z wytycznymi MEN oraz obowiązującym reżimem sanitarno-epidemiologicznym. Półkolonie w Iławie – koszt pięciodniowego pobytu dziecka na półkoloniach na sportowo wynosi 551,00! Pięciodniowy pobyt dziecka na półkoloniach trwa od godziny 8:00 do 16:00. Nasza baza sportowa mieści się na hali miejskiej widowiskowo-sportowej.
W ramach zajęć przewidziane są:
>>> gry i zabawy rekreacyjno-sportowe
>>> zajęcia na hali sportowej
>>> codzienna poranna rozgrzewka
>>> gimnastyka, taniec, zumba
>>> zajęcia integracyjne
>>> łyżwy
>>> kino
>>> gry sportowe: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, badminton i inne gry zespołowe
>>> zabawy plenerowe
>>> Aquapark
>>> bal karnawałowy dla dzieci
>>> podwieczorek, obiad, napoje bez ograniczeń
>>> wycieczki, spacery i zabawy na świeżym powietrzu.

Obrazek w tresci

Cena zawiera:
-> opiekę pedagogiczną
-> opiekę instruktorską
-> opiekę medyczną
-> opiekę ratownika WOPR
-> bezpieczny wypoczynek zatwierdzony w Kuratorium Oświaty
-> ubezpieczenie NNW
-> ustawowa gwarancja Organizatora Turystyki i Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turnusy:
I turnus: 22/01/24 – 26/01/24
II turnus: 29/01/24 – 2/02/24

Organizujemy wakacje letnie oraz ferie zimowe dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Iławie i Trójmieście z dala od TV, komputerów, tabletów, szkolnych ławek i tablicy.


Zapewniamy bezpieczną opiekę przez nauczycieli i trenerów sportu i rekreacji ruchowej, pełne wyżywienie w postaci obiadu oraz podwieczorka dla aktywnych dzieci oraz mnóstwo atrakcji sportowych i nie tylko.

Od wielu lat sprawiamy, że wakacje letnie i ferie zimowe Twojego dziecka są świetną zabawą, przygodą oraz okazją do nauki samodzielności, aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązaniu nowych, wartościowych przyjaźni.

U nas Twoja Pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier, zabaw, opracowanych we współpracy z trenerami AWF, specjalistami, nauczycielami oraz instruktorami sportu i rekreacji.

Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.


Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Staramy się aby nasz program i atrakcyjność zajęć był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju.

Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, staja się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków.

Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają czysty charakter utylitarny i zdrowotny. Stymulujemy tym samym wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.

Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka a przede wszystkim uczący nowych umiejętności w oparciu o sztukę przetrwania w dzisiejszym świecie.

Zadzwoń już teraz aby uzyskać więcej informacji tel. 508 190 001 lub zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka za pomocą maila: kontakt.martafit@gmail.com
Cena półkolonii to 551 zł!Procedura zgłaszania dziecka na półkolonie:
1. Poniżej należy pobrać kartę uczestnika wypoczynku
https://martafit.pl/wp-content/uploads/2023/10/karty-kwalifikacyjnej-uczestnika-wypoczynku_martafit.pdf
2. Wypełniamy wszystkie niezbędne informację znajdujące się w formularzu zgłoszeniowym.
3. Wypełnioną kartę dziecka dodajemy – jako plik do formularza zgłoszeniowego, który znajduje się poniżej.
4. Na podstawie wypełnionej Karty Uczestnika Wypoczynku, organizator kontaktuje się ze wszystkimi rodzicami w celu potwierdzenia rezerwacji wypoczynku.
5. Do 31 grudnia 2023 roku zostanie przedstawiony rodzicom szczegółowy harmonogram półkolonii oraz szczegóły przygotowania dzieci do wypoczynku zgodnie z obwiązującym reżimem sanitarno-epidemiologicznym.
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5