Podczas charytatywnego balu będzie można wylicytować cenne sportowe pamiątki

2020-02-18 09:20:26(ost. akt: 2020-02-18 09:41:54)

Autor zdjęcia: Organizatorzy balu

W sobotę 22 lutego w restauracji Róża Wiatrów odbędzie się Charytatywny Bal Przyjaciół Górowskiego Sportu. Jak co roku, organizatorzy przygotowali szereg atrakcyjnych gadżetów i pamiątek, które będzie można wylicytować.
Charytatywny Bal Przyjaciół Górowskiego Sportu to nowa nazwa dotychczasowego Balu Sportowca. Formuła jednak pozostała niezmienna, czyli dobra zabawa połączona z aukcjami. Dochód z tegorocznego wydarzenia przeznaczony zostanie na leczenie 15-letniej Mai Kierul.

Organizatorzy balu zawsze dbali, by goście mieli o się "bić" podczas aukcji. W tym roku również postarali się o ciekawe przedmioty. Co zatem będzie można wylicytować?

• Koszulka z nazwiskiem i oryginalnym autografem legendy piłkarskiej reprezentacji Polski Władysława Żmudy oraz pudełko pełne pamiątek, a w nim m.in. karty z autografem pana Władysława.

• Własnoręcznie wykonaną przez Jacka i Marcina Kawieckich konsolę z grafikami herbów piłkarskiej i siatkarskiej drużyny Cresovii.

• Oryginalną koszulkę reprezentanta Polski w piłce siatkowej Artura Szalpuka, podpisaną przez wszystkich jego kolegów kadrowiczów.

• Wyprawę na strzelnicę w Lidzbarku Warmińskim pod opieką licencjonowanego strzelca, a zarazem sędziego III klasy Marka Kierula. W programie zabawa na strzelnicy z możliwością wykorzystania 9 szt. broni, min. 300 szt. ostrej amunicji, a na koniec wspólne ognisko z kiełbaskami.

• Piłkę podpisaną przez Zbigniewa Bońka.

• Pamiątkową koszulkę w rozmiarze dziecięcym, podpisaną przez zawodników pierwszoligowej drużyny piłkarskiej Olimpii Elbląg, ufundowaną przez wychowanka Akademii Piłkarskiej Cresovia Bartłomieja Gorzyckiego.

Poza tym będzie jeszcze kilkadziesiąt różnych gadżetów, jak np. talon na 4-godzinną sesję tatuażu, karnety do Spa w Hotelu Krasicki, weselna sesja fotograficzna (wartość 1500 zł), talony na wykonanie makijażu, przedmioty codziennego użytku, gadżety wykonane własnoręcznie przez podopiecznych Centrum Barka i Zakładu Karnego w Kamińsku, obrazy, rękodzieło, książka z dedykacją Wojciecha Wolańskiego.

Charytatywny bal rozpocznie się zaraz po gali, podczas której wręczone zostaną nagrody dla największych przyjaciół górowskiego sportu w 2019 r. oraz rozstrzygnięty zostanie plebiscyt "Gońca Bartoszyckiego" na Najpopularniejszego Sportowca 2019 r. w Górowie Iławeckim. Początek gali o g. 19.

kwk


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gońcem Bartoszyckim kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5