XXVIII Dni Górowa Iławeckiego

2019-06-19 09:40:12 (ost. akt: 2019-06-19 09:51:08)

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Dwa dni, 28 i 29 czerwca trwać będą tegoroczne Dni Górowa Iławeckiego. Będą koncerty, kiermasze, wystawy, turnieje sportowe, pokazy sprzętu. 29 czerwca rozpocznie się też Festiwal Miasteczek Cittaslow.
Na scenie w parku miejskim w Górowie Iławeckim zagrają w pierwszym dniu zespoły: 2 + 1, Big Cyc, Defis a w kolejnym dniu: Futire Folk, Anker, The Ukrainian Folk, Elektryczne Gitary, B-QLL i Top Girls.

W piątek 28 czerwca w mieście odbędą się też Powiatowe Obchody Święta Policji z uroczystą akademią. Muzeum Dreyse zaprasza na wystawę swych eksponatów. W sobotę 29 czerwca organizatorzy zapraszają na turniej siatkówki plażowej oraz pokazy sprzętu Straży Granicznej.

Tego dnia w parku odbywał się też będzie Festiwal Miasteczek Cittaslow z pokazami kulinarnymi, rzemieślniczymi i stoiskami miasteczek stowarzyszonych w Cittaslow.

Zapraszamy do Górowa Iławeckiego. Szczegóły programu na plakacie poniżej.

and


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5