W Górowie Iławeckim zagrano o puchar dyrektora szkoły podstawowej

2019-03-06 14:10:21 (ost. akt: 2019-03-06 14:16:23)

Autor zdjęcia: Paweł Pieniak

W środę 27 lutego w hali sportowej przy ulicy Szkolnej rozegrano II Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców klas VII-VIII oraz III gimnazjum o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Górowie Iławeckim. Uczestniczyły w nim drużyny z Górowa Iławeckiego, Kandyt, Pieniężna i Świątek.
Dariusz Hawrylec, dyrektor szkoły podstawowej, przywitał wszystkie drużyny wraz z trenerami, życząc wielu emocji sportowych, gry fair play i wygranej najlepszemu zespołowi. Wyraził też zadowolenie z faktu, że w hali sportowej odbywa się wiele imprez piłkarskich, siatkarskich i tenisowych, a dzięki wsparciu władz miasta hala jest i będzie w najbliższej przyszłości modernizowana.

Turniej rozgrywano systemem każdy z każdym. Po około 3 godzinach okazało się, że najlepiej zaprezentowali się chłopcy ze Świątek. Kolejne miejsca przypadły SP w Górowie Iławeckim, SP w Kandytach oraz SP w Pieniężnie. Zawodnicy i trenerzy zostali nagrodzeni pucharami, pamiątkowymi medalami i dyplomami.

Warto w tym miejscu podziękować Janinie Zdunek, Jerzemu Oleszkiewiczowi oraz Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Górowie Iławeckim za wsparcie finansowe turnieju.

DH
Foto: M. Zakrzewska


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: pieniakp

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5