Team Cresovia gra w sobotę o finał III ligi i potrzebuje wsparcia kibiców

2018-03-23 09:37:02(ost. akt: 2018-03-23 09:46:20)

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

W sobotę 24 marca Team Cresovia Górowo Iławeckie zagra u siebie zaległy mecz III ligi siatkarzy. Rywalem gospodarzy będzie Pałac Kamieniec, a stawką drugie miejsce w tabeli sezonu zasadniczego i awans do finału play off. Początek o g. 17.
Obie drużyny walczą o drugie miejsce w tabeli. Pierwsze już wcześniej zapewnili sobie siatkarze KPS Gietrzwałd, głównego faworyta do zwycięstwa w tym sezonie.

Runda zasadnicza skończyła się tydzień temu. Team Cresovia wygrał wówczas na wyjeździe 3:0 z Masurią Volley Giżycko, a Pałac niespodziewanie przegrał w swojej hali 2:3 z Wenglorzem-Volley Lidzbark Warmiński.

Teraz w tabeli obie drużyny mają po 15 punktów. W sobotnim spotkaniu zwycięstwo którejś z nich zapewni zespołowi pozycję wicelidera i awans do finału play off, gdzie rozegrany zostanie dwumecz z ekipą z Gietrzwałdu. Przegrany zmierzy się z Energoutilem Ełk o miejsce trzecie. W pierwszym spotkaniu Pałac wygrał z górowską drużyną 3:2.

Siatkarzom z Górowa Iławeckiego z pewnością przyda się doping kibiców. Ci już niejednokrotnie pokazywali, że można na nich liczyć. Z pewnością tak też będzie w sobotnie popołudnie. Zapraszamy do hali przy ulicy Szkolnej!

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5