Udane rzeczy trzeba kontynuować. Rusza 6. edycja Grand Prix w tenisie stołowym

2018-02-26 09:37:17 (ost. akt: 2018-02-26 09:54:54)

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

W sobotę 3 marca w hali przy szkole podstawowej w Górowie Iławeckim zostanie rozegrany pierwszy turniej tegorocznej, 6. już edycji rozgrywek Grand Prix w tenisie stołowym.
Cykl turniejów tenisa stołowego już na stałe wpisał się w kalendarz sportowych imprez Górowa Iławeckiego. Zresztą rozgrywki te są już doskonale znane chyba we wszystkich zakątkach Warmii i Mazur, które mają coś wspólnego z ping-pongiem. Stąd też spora co roku liczba uczestników z różnych krańców województwa.

Podobnie zapewne będzie i w tym roku. Organizatorzy w osobach przede wszystkim Andrzeja Markowskiego i Janusza Głębockiego z Miejsko-Gminnego Stowarzyszenia Bałga (rozgrywki przygotowują również Urząd Miasta, Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa) dają gwarancję wysokiego poziomu.

W tym roku uczestnicy spotkają się przy stołach sześć razy: 3 marca, 7 kwietnia, 5 maja, 8 września, 6 października, 10 listopada.

Rozgrywki będą odbywały się w następujących kategoriach: gra pojedyncza dziewcząt – kategoria szkoły podstawowe i gimnazjalne, gra pojedyncza chłopców – kategoria szkoły podstawowe i gimnazjalne, gra pojedyncza kobiet, gra pojedyncza mężczyzn do lat 40, gra pojedyncza mężczyzn +40, gra pojedyncza mężczyzn +50, gra pojedyncza open (dla wszystkich chętnych).

Turnieje będą rozgrywane w hali przy ul. Szkolnej. Zgłoszenia przyjmowane będą przed rozpoczęciem każdego turnieju. We wszelkich sprawach związanych z organizacją rozgrywek należy kontaktować się z Andrzejem Markowskim (tel. 664 158 562, e-mail: markand@interia.pl) lub Januszem Głębockim (tel. 692 298 745).kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5