13. kolejka klasy okręgowej: Cresovia Górowo Iławeckie — Czarni Olecko

2017-10-27 09:41:36(ost. akt: 2017-10-27 09:49:35)

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

Nie lada hicior szykuje się w niedzielne popołudnie 29 października w Górowie Iławeckim. Cresovia zagra bowiem z prowadzącymi w tabeli grupy 1 Czarnymi Olecko. Początek o g. 14.
Górowianie nie wygrali żadnego z czterech ostatnich meczów. Zremisowali jedynie na wyjeździe z Vęgorią Węgorzewo i u siebie z Omulwią Wielbark, a przegrali na swoim stadionie z LKS Różnowo oraz derby z Granicą w Bezledach w poprzedniej kolejce.

W tabeli Cresovia zajmuje 5. miejsce (18 pkt, 5-3-4, bramki 23:19). Ze względu jednak na niewielkie różnice punktowe, łatwo można zarówno poprawić swoją lokatę, jak i ją obniżyć.

W niedzielę do Górowa Iławeckiego przyjedzie lider z Olecka. Czarni prowadzą w tabeli (28 pkt, 9-1-2, bramki 30:9), choć za plecami bardzo mocno czują już oddech beniaminka z Różnowa. LKS ma zresztą zaległe spotkanie z Warmią Olsztyn u siebie. Miało ono został rozegrane w środę 25 października, ale kolejny raz zostało przełożone.

Czarni potrzebują punktów także dlatego, że dwa ich ostatnie wyjazdy zakończyły się porażkami. Najpierw przegrali w Wielbarku, a potem w Bezledach. O motywację gości przed niedzielnym meczem w Górowie Iławeckim można więc być spokojnym.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5