Akademia na wyjeździe edukacyjno–sportowym

2016-09-27 11:17:22(ost. akt: 2016-09-27 11:23:53)

Autor zdjęcia: Marcin Kaszubat

W sobotę 24 września czterdziestoosobowa grupa najmłodszych zawodników Akademii Piłkarskiej „Cresovia 2015” z Górowa Iławeckiego, wzięła udział w wyjeździe edukacyjno–sportowym do Trójmiasta.
Pierwszym punktem wyprawy było zwiedzanie oceanarium gdyńskiego, gdzie uczestnicy mogli zobaczyć niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów z różnych rejonów świata oraz zapoznać się z ich naturalnym środowiskiem.

Następnie młodzi piłkarze mieli okazję obejrzeć z trybun stadionu „Energa Gdańsk” mecz ekstraklasy Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów. W czasie spotkania można było obserwować reprezentantów Polski występujących w tym meczu min. Sławomira Peszko oraz Jakuba Wawrzyniaka, którzy byli uczestnikami tegorocznych piłkarskich Mistrzostw Europy we Francji, co jeszcze bardziej wpłynęło na atrakcyjność sobotniego wyjazdu.

W imieniu dzieci Akademia Piłkarska „Cresovia” składa po raz kolejny na ręce p. Justyny Raczyńskiej serdeczne podziękowanie dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, oraz p. Alicji Szarzyńskiej z W-MODN w Olsztynie, za wsparcie przy organizacji wyjazdu.

Bohdan TchórzTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5