Udane występy siatkarzy Teamu Cresovia

2016-04-13 08:33:45 (ost. akt: 2016-04-13 08:41:37)
Team Cresovia Górowo Iławeckie, wzmocniony zawodnikami z Bartoszyc, okazał się być najlepszy w siatkarskim turnieju w Pieniężnie, gdzie rywalizowano o puchar starosty braniewskiego.
Turniej rozegrano w niedzielę 3 kwietnia, ale jeszcze dzień przed nim nie było wiadomo, czy górowski zespół weźmie w nim udział.

— Jeszcze w sobotę o godzinie 16 chcieliśmy odwołać nasz udział ze względu na ogromne problemy kadrowe. Na szczęście propozycję wspólnego grania przyjęli zawodnicy z bartoszyckich drużyn Wczorajsi i Szyszki, których znamy z rozgrywek Bartoszyckiej Ligi Siatkówki.

Ten eksperymentalny skład, połączenie rutyny z młodością był wielką niewiadomą przed pierwszym meczowym gwizdkiem — mówi Marcin Kaszubat z Teamu Cresovia.

Owe niewiadome zostały rozwiane na boisku. Drużyna z Górowa Iławeckie pokonała kolejno zespoły z Braniewa (2:0), Pieniężna (2:1) oraz Rolgaz Orneta (2:0). Tym samym okazały puchar starosty stał się ich własnością.

Zwycięski skład Teamu Cresovia: Jerzy Tatol, Mateusz Midura, Mariusz Demidiuk, Marcin Kaszubat, Adrian Jachimowicz, Mateusz Ferenc, Patryk Kulpaka, Piotr Żuk (l).

W ostatnim czasie górowscy siatkarze zagrali również w dużym turnieju w Malborku. Panowie zajęli w nim 5. miejsce. W imprezie zagrały również panie z Teamu Cresovia. One zakończyły rywalizację na 11. pozycji.

kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5