Górowskie siatkarki awansowały do finału mistrzostw województwa

2016-04-12 15:17:13 (ost. akt: 2016-04-12 15:21:00)

Autor zdjęcia: BT

Cztery dziewczęce drużyny ze szkół podstawowych spotkały się 12 kwietnia na parkiecie hali SP 2 w Górowie Iławeckim, aby wziąć udział w półfinałach mistrzostw województwa Szkolnego Związku Sportowego w siatkarskich czwórkach.
Dziewczęta reprezentowały SP 7 Olsztyn, SP 1 Dobre Miasto, SP 3 Bartoszyce i SP 2 Górowo Iławeckie.

Mistrzostwa rozpoczęły się o g. 10, a otworzył je i przywitał przybyłe zawodniczki oraz ich trenerów dyrektor szkoły Mirosław Tchórz. Po wylosowaniu kolejności, rozpoczęły się mecze, które zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” na dwóch boiskach.

Awans do finału wojewódzkiego wywalczyły drużyny z Dobrego Miasta i Górowa Iławeckiego.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – SP 1 Dobre Miasto
II miejsce - SP 2 Górowo Iławeckie
III miejsce - SP 3 Bartoszyce
IV miejsce – SP 7 Olsztyn.

Zawody sędziowali Jerzy Tatol i Rafał Narkiewicz.

Skład SP 1 Dobre Miasto: Kita Marlena, Chomej Joanna, Łysek Natalia, Lazarowska Alicja, Bil Nikola, Połoniewicz Natalia, Łukaszewicz Julia, Wronka Agata, Klimowicz Julia, Witkowska Aleksandra. Opiekun Bogusław Waszkiel.

Zespół SP 2 Górowo Ił. reprezentowały: Husak Klaudia, Lewandowska Nikola, Owczarek Martyna, Worach Weronika, Pusz Magdalena, Ługowska Karolina, Szok Nikola, Szewczyk Weronika, Stępniak Oliwia, Paluszek Wiktoria. Opiekunem grupy jest Aleksandra Klimko.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5