Siatkarki ruszyły do boju

2015-12-07 09:46:50 (ost. akt: 2015-12-07 09:51:28)

Autor zdjęcia: BT

Siatkarki Team’u Cresovia Górowo Iławeckie rozegrały swoje pierwsze mecze. Okazją do tego był zorganizowany w sobotę 5 grudnia przez zawodników Team’u I Turniej Siatkówki Kobiet o Puchar Burmistrza Górowa Iławeckiego.
Około dziesięciu wspólnych treningów to w siatkówce stanowczo zbyt mało, szczególnie jeśli po drugiej stronie boiska staną takie drużyny jak Al-Med Bartoszyce (lider bartoszyckiej ligi) lub Fortunate Orneta (zespół, który gra ze sobą od kilkunastu lat).

Zainteresowanie siatkówką kobiecą w Górowie jest tak duże, że gospodynie wystawiły w turnieju dwa składy. Zawody miały być okazją do sprawdzenia się na tle mocniejszych ekip oraz do lepszego poznania. Mimo przegranych dziewczyny nie tracą optymizmu i zapału do dalszej pracy.

Współorganizatorem imprezy był Ośrodek Kultury oraz dyrektor SP 2 w Górowie Iławeckim Mirosław Tchórz.

Turniej oficjalnie otworzył burmistrz Górowa Iławeckiego Jacek Kostka życząc wszystkim uczestniczkom sportowej rywalizacji oraz osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Wyniki I Turnieju Siatkówki Kobiet o Puchar Burmistrza Górowa Iławeckiego:
1 miejsce – Fortunate Orneta
2 miejsce – Al.-Med. Bartoszyce
3 miejsce - Team Cresovia Górowo Iławeckie I
4 miejsce – Team Cresovia Górowo Iławeckie II.

Po zakończonej rywalizacji wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary oraz okolicznościowe medale, które ufundował burmistrz Miasta Górowo Iławeckie.

Skład drużyny Team Cresovia Górowo Iławeckie I:
Joanna Bobel, Krystyna Iwanowicz, Marlena Jaroszewicz, Ewa Borusiewicz, Natalia Zielewska, Eliza Ziajło, Ewelina Boruszewska, Izabela Husak, Dorota Prach, Monika Sajkowska, Martyna Pieczułajtis, Honorata Filipiak.

Skład drużyny Team Cresovia Górowo Iławeckie II: Justyna Borodzicz, Justyna Nazarewicz, Karolina Zaremba, Sylwia Kotfica, Anna Bator, Ewa Olszewska.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5