X Turniej Straży Granicznej

2015-11-23 07:45:24 (ost. akt: 2015-11-23 07:47:46)

Autor zdjęcia: BT

Przeprowadzony w sobotę 21 listopada w Górowie iławeckim, już po raz dziesiąty, Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zakończył się zwycięstwem drużyny Centrum Szkolenia Straży Granicznej z Kętrzyna.
W turnieju wzięło udział jedenaście zespołów reprezentujących placówki SG Dubeninki, Gołdap, Banie Mazurskie, Węgorzewo, Barciany, Sępopol, Bezledy, Braniewo, Górowo Iławeckie oraz dwie drużyny z Kętrzyna – Komenda Oddziału i Centrum Szkolenia Straży Granicznej.

Po wylosowaniu drużyn i kolejności meczy komendant Placówki SG w Górowie Iław. ppłk Sławomir Ciok przywitał zgromadzonych na hali Szkoły Podstawowej nr 2 zawodników i ogłosił początek turnieju.

Zawodnicy wykazali duże zaangażowanie i wolę walki, więc mecze były ciekawe i nie zabrakło w nich emocjonujących momentów. Ostatecznie do finału awansowały drużyny z Centrum Szkolenia i Sępopola.

Finałowy mecz wygrała ekipa z Centrum Szkolenia SG z Kętrzyna. Niemniej, należy zaznaczyć, każdy zespół walczył ambitnie dowodząc, że funkcjonariusze są w doskonałej kondycji fizycznej i mają wolę walki.

Każda z drużyn otrzymała puchar, a trzy pierwsze jeszcze medale. Puchary za najwięcej strzelonych bramek otrzymali Sławomir Mandywel z PSG Bezledy i Daniel Fedczak z PSG Barciany. Za najlepszego bramkarza uznano Marcina Skorupskiego z Centrum Szkolenia SG.

Organizatorem górowskiego turnieju był Komendant Placówki SG w Górowie Iław. ppłk SG Sławomir Ciok. Natomiast głównym sponsorem był Zarząd Oddziałowy Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Funkcjonariuszy Straży Granicznej w Kętrzynie.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5