Drużyna z Ornety najlepsza w turnieju kobiecych trójek

2015-01-26 08:45:08(ost. akt: 2015-01-26 10:16:21)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

Dwanaście drużyn, kilkadziesiąt meczów rozegranych w ciągu siedmiu godzin — tak wyglądał zorganizowany po raz pierwszy w Górowie Iławeckim kobiecy turniej siatkarskich trójek. Zwyciężył zespół Fortunate Orneta II.
Siatkarze Team’u Cresovia Górowo Iławeckie, w osobach Marcina Kaszubata i Jerzego Tatola, po raz szósty zorganizowali turniej siatkarskich trójek. Tym razem postanowili do hali szkoły podstawowej zaprosić panie.

Odzew siatkarek był natychmiastowy i do turnieju przyjęto komplet dwunastu drużyn. Zgłosiły się zespoły z Olsztyna, Lidzbarka Warmińskiego, Bartoszyc, Ornety, Kandyt oraz Górowa Iławeckiego.

— Poziom sportowy bardzo nas zaskoczył. Wszystkie siatkarki wykazały się wielką wolą walki oraz sporymi umiejętnościami — przyznał Marcin Kaszubat.

Turniej trwał siedem godzin. Na najwyższym stopniu podium stanęły siatkarki z zespołu Fortunate Orneta II (Beata Ciunajtis, Marzena Machnowska, Dana Marszał), które spontanicznie uczciły to wydarzenie wielce ekspresyjną radością. W półfinale zawodniczki z Ornety musiały się zmierzyć ze swoimi klubowymi koleżankami.

Drugie miejsce zajęły zawodniczki z Bartoszyc - Paulina Winczewska, Karolina Goławska, Monika Serwin. Brązowe medale odebrały pochodzące z Bartoszyc i Górowa Iławeckiego dziewczyny z Babskiego Teamu - Magdalena Milewska, Kamila Martul, Aleksandra Fota, Nikolina Burkacka.

— Serdecznie dziękujemy wszystkim przyjaciołom górowskiej siatkówki, którzy pomogli w sprawnym przebiegu imprezy. Wielkie ukłony należą się również burmistrzowi miasta Jackowi Kostce oraz dyrektorowi gimnazjum Dariuszowi Hawrylcowi za okazaną pomoc finansową — powiedział Jerzy Tatol.MK
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie.


To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
">kliknij tutaj

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5