Wigilijnie w Barce

2014-12-20 09:11:52(ost. akt: 2014-12-20 09:27:51)

Autor zdjęcia: Centrum BARKA

Magię świąt poczuli wczoraj (18.12.br) uczestnicy Centrum Barka i ich goście. Bożonarodzeniowego charakteru uroczystości nadały wigilijne dania, wspólne kolędowanie i pachnąca choinka.
Już po raz ósmy w Centrum Barka zapanowała wigilijna atmosfera. Uczestnicy, pracownicy i przybyli goście życzyli sobie spokojnych świąt w gronie rodziny i przyjaciół.

Spotkanie rozpoczęło się prezentacją multimedialną, ukazującą spotkania wigilijne od 2007 r.

Ponownie odwiedził nas chór Cantabile i zaprezentował świąteczny repertuar, natomiast harcerze z VI Artystycznej Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej Watra przekazali prezesowi Piotrowi Baczewskiemu Betlejemskie Światło Pokoju i również wykonali kilka utworów.

Przedstawienie, które zaprezentowała barkowa grupa teatralna nosiło tytuł „Oto przyjdzie Pan...”. Uczestnicy pokazali jak wygląda tradycyjna kolacja wigilijna w polskim domu.

Bożonarodzeniowego charakteru uroczystości nadały wigilijne dania, wspólne kolędowanie i pachnąca choinka.

Miłą niespodzianką było przybycie na wigilię w Barce nowej wicemarszałek naszego województwa, Wioletty Śląskiej-Zyśk.


Nowy "Goniec" już gotowy. Do kupienia od piątku 19 grudnia!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: CentrumBARKA

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5