Wakacje szybko minęły. Postały wspomnienia i fotografie

2014-09-04 12:20:35(ost. akt: 2014-09-04 12:24:15)

Autor zdjęcia: Diana Ruczyńska

W Kandytach tegoroczne wakacje dzieci spędziły na zabawie.Nie było to pewnie spełnieniem ich marzeń,jednak nie wszystkich rodziców stać, by wysłać swoje pociechy nad morze, w góry czy gdziekolwiek indziej.
W naszej świetlicy dzieciaki robiły przeróżne rzeczy.Jednego dnia malowały twarze, drugiego koszulki,trzeciego bawiły się w kalambury. Nie sposób wymienić każdy dzień z osobna.Każdy był inny,kolorowy i ciekawy i każdy wymagałby długiego opisu. Zwieńczeniem wakacyjnych dni było wspólne ognisko i rozbicie PINIATY wypełnionej słodyczami.

Serdeczne podziękowania należą się Pani Monice Szerszeniewskiej za opiekę nad dziećmi,wypełnianie im każdego dnia ciekawymi zajęciami,które na ich twarzach wywoływały uśmiech. Dziękuję należy się także Pani sołtys Marzannie Kierul za wsparcie i pomoc dla Pani Moniki.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: diana27

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5