Zaczął się nowy rok szkolny

2014-09-02 10:10:09(ost. akt: 2014-09-02 08:14:24)

Autor zdjęcia: BT

Odświętnie ubrane dzieci i młodzież 1 września na ulicach naszych miast, miasteczek i wsi to niewątpliwa oznaka, że rozpoczyna się rok szkolny. To bardzo ważne wydarzenie dla całego kraju, a szczególnie dla tych, którzy w szkolnych progach pojawiają się po raz pierwszy.
W Górowie Iławeckim na uroczystych apelach otwierających nowy rok szkolny 2014/2015 pojawiło się, we wszystkich szkołach, ponad osiemset uczniów.

Przywitali ich dyrektorzy, nauczyciele oraz władze samorządowe. W przemówieniach inauguracyjnych uczniowie przede wszystkim usłyszeli słowa powitania, życzenia sił i entuzjazmu przed nowymi wyzwaniami edukacyjnymi, które niesie z sobą nowy rok szkolny oraz dużej dozy optymizmu.

Dzień 1 września to szczególna data w historii Polski. Równo 75 lat temu rozpoczęła się agresja Niemiec hitlerowskich na nasz kraj. O tym należy pamiętać, szczególnie w sytuacji, kiedy w naszej części Europy przez działania współczesnego agresora nie wszystkie dzieci mogły pójść do swoich szkół.

Po części oficjalnej dzieci i młodzież poszli do swoich klas na spotkania z wychowawcami.Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na gorowoilaweckie.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ośmiuset #1474980 | 195.136.*.* 2 wrz 2014 11:56

    ośmiuset nie osiemset

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5