Dziewczyna z Mazur w "Ślubie od pierwszego wejrzenia 8"

2022-09-08 09:23:23(ost. akt: 2022-09-08 14:04:08)

Autor zdjęcia: Instagram/justyna_wypieczone_bizu

W telewizji TVN trwa 8. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Jedną z uczestniczek jest pochodząca z Gołdapi Justyna Hołubowicz.
W programie biorą udział trzy kobiety i trzech mężczyzn. Przez ekspertów zostali wybrani do wzięcia udziału w eksperymencie społecznym “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Na ekranach telewizorów będziemy mogli obserwować, jak uczestnicy poradzą sobie z tą zaskakująca dla nich decyzją. Przekonamy się czy ich rodziny zaakceptują ich pomysł na ułożenie sobie życia.

Jedną z bohaterek jest pochodząca z Gołdapi Justyna Hołubowicz. Gołdapianka obecnie mieszka w Warszawie ze swoim jamnikiem Ice. Justyna zajmuje się rękodziełem, tworzy między innymi biżuterię.

Na instagramie znana jest jako justyna_wypieczone_bizu. Jak pisze o sobie "Tworzę słodką biżuterię" i "Mam bzika na punkcie jamnika".

Jak mówiła w programie, jest gotowa na związek i dzieci. Marzy o miłości i mężczyźnie, z którym założy rodzinę.

Fot. Fb/Ślub od pierwszego wejrzenia TVN

Zaraz po otrzymaniu wiadomości o dostaniu się do 8. edycji eksperymentu, udała się w długą podróż do rodzinnego domu. Niezapowiedzianie odwiedziła rodziców wraz z telewizyjnymi kamerami, czym kompletnie ich zaskoczyła.

Jeszcze bardziej zdziwili się, gdy ich córka przekazała im wieść o ślubie. Bez zwłoki zapowiedzieli, że będą ją w tej decyzji wspierać i pomagać. Mając takie wsparcie Justyna znacznie pewniej poczuła się ze swoją decyzją o udziale w eksperymencie — czytamy na tvn.pl

Fot. Fb/Ślub od pierwszego wejrzenia TVN

Premiera pierwszego odcinka 8. edycji programu odbyła się we wtorek 6 września o 21:35 w TVN i player.pl. Kolejny odcinek już w najbliższy wtorek!


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5