Siłacz ze straży w Dubeninkach został Mistrzem Polski!

2017-11-02 10:20:01(ost. akt: 2017-11-02 10:22:39)
Funkcjonariusz z Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Dubeninkach stanął na najwyższym stopniu podium w VII Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym.
Zawody zakończyły się 29 października. Przez dwa dni ponad 300 zawodników walczyło o tytuł Mistrza Polski. Organizacją tegorocznych zawodów zajął się klub z Chorzowa UKS Pover Kuźnik wchodzący w skład International Powerlifting Federation. Kamil Wojciechowski, funkcjonariusz z Placówki Straży Granicznej w Dubeninkach rywalizował w kategorii do 83 kg. Z wynikiem 195 kg zajął pierwsze miejsce i tym samym zdobył tytuł najlepszego.

To już piąty tytuł sztangisty w jego sportowej karierze i dobra prognoza przed przyszłorocznymi kwalifikacjami do mistrzostw świata.