Zawodnicy kickboxingu z Jaćwinga Gołdap zdobyli 19 medali

2017-10-11 09:13:02(ost. akt: 2017-10-11 09:40:04)

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

Za nami Mistrzostwa Polski Mieszanych Sztuk Walki ICO, które odbyły się 7 października. Klub Sportowy Jaćwing Gołdap sekcja Banie Mazurskie wystawił 10 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych.
7 października w Sulejówku odbyły się Mistrzostwa Polski Mieszanych Sztuk Walki ICO pod Patronatem Polskiej Federacji Kickboxingu oraz Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Łączy Nas Sport Nie Narkotyki", której to Ambasadorem jest Jacek Forysiak.

Klub Sportowy Jaćwing Gołdap, sekcja Banie Mazurskie, wystawił 10 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych. W turnieju wzięło udział 170 zawodników z 22 klubów z całej Polski. Zawodnicy Klubu Jaćwing zdobyli 7 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych medali.

Zawodniczka z Bań Mazurskich została przez organizatora wybrana najlepszą zawodniczką turnieju i zdobyła dodatkowo piękny puchar.

Jacek Forysiak, trener Kadry Polski PFKB juniorów w light contacie, był bardzo zadowolony z bardzo wysokiego poziomu zawodów jak również poziomu swoich zawodników, zwłaszcza przed zbliżającym się dużymi krokami największym turniejem na świecie - Zunifikowanymi Mistrzostwami Świata Mieszanych Sztuk Walki we Włoszech. Klub Jaćwing będzie reprezentowało 3 zawodników.