Zawodnicy klubu UKS Jantar Gołdap czterokrotnie stawali na podium

2017-05-26 10:33:04(ost. akt: 2017-05-26 10:37:29)

Autor zdjęcia: Archiwum UKS Jantar

Zawodnicy ze wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, Podlasia (około 130 osób) oraz liczna 36-osobowa reprezentacja Szkoły Sportowej nr 7 z Kaliningradu, 20 maja wystąpili w Pisanicy w II Otwartych Mistrzostwach Gminy Kalinowo w tenisie stołowym.
Zmagania zdominowali Rosjanie, wygrywając większość kategorii. Jedynie wśród skrzatów (Karol Szeszko) i żaków (Marysia Skarżyńska i Dawid Chilicki) zwyciężali Polacy.

Na tle świetnie dysponowanych zawodników rosyjskich bardzo dobrze zaprezentowali się gospodarze oraz tenisiści z Gołdapi, Białobrzegów i Mrągowa. Najmłodsi mieli możliwość pogrania z wychowankiem klubu z Pisanicy, mistrzem kraju, Tomaszem Kotowskim.

Zawodnicy klubu UKS Jantar Gołdap czterokrotnie stawali na podium. Znakomite zawody rozegrał Dawid Chilicki zdominował kategorię żak wygrywając cały turniej bez straty seta, bracia Święccy na drugim Kacper i trzecim miejscu Dominik, Marek Różycki na czwartym w open, w kategorii deble Wesołowski – Różycki czwarte miejsce.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5