41. Bieg Zwycięstwa w Gołdapi

2017-05-08 11:10:41(ost. akt: 2017-05-08 12:10:38)

Autor zdjęcia: Anna Truchan

W niedzielę, 7 maja w centrum Gołdapi odbył się 41. Bieg Zwycięstwa. W programie zawodów były sztafety 5x600 m oraz biegi indywidualne. Zobacz zdjęcia.
Imprezę rozpoczęło 10 sztafet utworzonych z pięciu zawodników. Najlepszą okazała się sztafeta LA OSiR Gołdap i to ona otrzymała Puchar Przechodni Burmistrza Gołdapi Tomasza Luto. W Biegu przedszkolaków udział wzięło 76 maluchów, którzy dzielnie walczyli o pierwsze miejsca na podium. W kategorii dziewczynek pierwsza na metę dobiegła Zuzanna Zielińska wśród chłopców- Juliusz Mackiewicz.

Bieg główny na dystansie 10 km zwyciężył Aleksandr Radnikov z Kaliningradu, tuż za nim na metę wbiegł Andrzej Leończuk z Zaścianki Białystok, trzeci był Michał Smalec z Ełku. Pierwszym gołdapianinem, który przekroczył linię mety był Dariusz Jurewicz.

Do przewidzenia było zwycięstwo Katarzyny Rutkowskiej z Krosna obecnej Mistrzyni Polski, drugie miejsce na podium zajęła Julia Kropiewnicka z Białegostoku, a trzecie miejsce Anna Novikova z Kaliningradu. Najszybszą gołdapianką była Emilia Wołyniec.
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5