Kolejny turniej i kolejne zwycięstwo gołdapskich policjantów

2017-04-04 10:26:10(ost. akt: 2017-04-04 10:28:49)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP Gołdap

Szósty Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego w Gołdapi odbył się w miniony weekend w hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego. Inicjatorami zawodów byli funkcjonariusze miejscowej komendy. Do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn reprezentujących Policję, Straż Graniczną i Wojsko Polskie. O miejsce na podium walczyła również zaproszona drużyna składająca się z przedstawicieli gołdapskiego samorządu.
W minioną sobotę na hali „Basen” w Gołdapi 7 drużyn piłkarskich wzięło udział w zorganizowanym przez miejscowych policjantów „VI Turnieju Służb Mundurowych w halowej piłce nożnej”. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto oraz Komendant Powiatowy Policji w Gołdapi insp. Robert Marciniak. W rywalizacji wzięli udział funkcjonariusze Straży Granicznej z Gołdapi, żołnierze gołdapskiej Jednostki Wojskowej, miejscowi samorządowcy oraz policjanci z Komend Powiatowych z Węgorzewa, Augustowa, Ełku i Gołdapi.

Turniej rozegrany był w systemie każdy z każdym. Zawodnicy z ogromną determinacją i w bardzo dobrym stylu rywalizowali o udział w finale, w którym znalazły się drużyny policjantów z Gołdapi i miejscowych samorządowców. Najmocniejszą drużyną okazała się kolejny rok z rzędu ekipa organizatorów turnieju, którzy stanęli na I miejscu. Zaszczytną II pozycję zdobyła drużyna samorządu, natomiast na III miejscu podium uplasowali się żołnierze z gołdapskiej Jednostki Wojskowej.
Najlepszym piłkarzem turnieju został kolejny rok z rzędu Łukasz Romanowski z Gołdapi, który strzelił siedem bramek, a najlepszym bramkarzem- grający w Straży Granicznej Michał Piersa.

Wszystkim drużynom gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju.
Wszystkie zespoły otrzymały gratulacje, dyplomy i puchary z rąk Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi mł. insp. Sylwestra Symonowicza, Burmistrza Gołdapi Tomasza Luto oraz Starosty Gołdapskiego Andrzeja Ciołka.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5