Jedyna taka inwestycja dla miasta i jego mieszkańców

2016-02-08 11:40:08(ost. akt: 2016-02-08 15:14:55)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Przy ulicy Wojska Polskiego 8 w Gołdapi powstało nowoczesne centrum handlowe „Karuzela”. Otwarcie centrum nastąpi 27 lutego o godz. 11.00 i tego też dnia będzie można zrobić zakupy m.in. w sklepach z artykułami RTV-AGD, spożywczymi, odzieżowymi, przemysłowymi, farmaceutycznymi. Na pierwszych klientów będą czekały superatrakcje oraz możliwość zdobycia ciekawych nagród. W dniu otwarcia będzie można zrobić zakupy w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.
Centrum handlowe „Karuzela” jest pierwszą tak dużą galerią w Gołdapi. Tutaj w jednym miejscu, w samym centrum miasta znajdą się sklepy takie jak m.in.: Media Expert, Martes Sport, CCC, TOP Market, Apteka Arnika czy Chińskie Centrum.
Każda nowa marka wprowadzona na rynek usługowo-handlowy to oczywiście lepsza i bogatsza oferta dla klientów.

- Dzięki tej inwestycji Gołdap wzbogaci się nie tylko o nowe sklepy i markowe produkty, ale także o nowe miejsca pracy – podkreśla prezes Paweł Potocki. - Poza tym tego typu centra przyciągają klientów z całej okolicy.

Uroczyste otwarcie centrum odbędzie się 27 lutego 2016 r. o godz. 11.00. Już w czasie otwarcia mieszkańcy Gołdapi oraz przyjezdni będą mogli zrobić zakupy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Na pierwszych klientów, którzy zrobią zakupy, czekają atrakcyjne nagrody, m.in. wysokiej klasy, markowy sprzęt AGD.

Na osoby, które przyjdą 27 lutego do Centrum handlowego „Karuzela”, czeka też mnóstwo atrakcji. Jedną z nich z pewnością będzie spotkanie z Przemysławem Opalachem, mistrzem świata federacji WBF w kategorii superśredniej. Dorośli będą mieli okazję porozmawiać ze światowej klasy bokserem, dowiedzieć się szczegółów z życia sportowca, najmłodsi zaś będą mogli poćwiczyć pod okiem mistrza swoje pierwsze ciosy. Dodatkową atrakcją dla dorosłych będzie możliwość zmierzenia się z siłomierzem, czyli zadania ciosu bokserskiego maszynie, która od razu zmierzy siłę uderzenia.

W dniu otwarcia, po uprzednim zarejestrowaniu się, kobiety w wieku 50-69 lat (które w ostatnich dwóch latach nie badały się mammografem) będą mogły skorzystać z darmowego badania mammograficznego w mammobusie. Na badanie można się wcześniej zarejestrować telefonicznie pod numerami 42 / 254 64 10 lub 517 544 004. Akcja odbywa się w ramach Programu Profilaktyka Raka Piersi organizowanego przez Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki NFZ w Olsztynie.

Rak piersi to najczęściej występujący u kobiet nowotwór złośliwy. Ryzyko zachorowania wzrasta po 50. roku życia. Badanie mammograficzne uważane jest za bardzo dobrą metodę umożliwiającą rozpoznanie choroby we wczesnym stadium, co z kolei zwiększa szanse na wyzdrowienie.

Zapraszamy do Gołdapi na otwarcie centrum „Karuzela”.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Stefan #1935316 | 95.50.*.* 19 lut 2016 09:15

    Przenieśli chińczyka z centrum i boti do CCC i robią Halo. A Top MArket pewnie zwiezie swoje stare i śmierdzące mięso z Olsztyna i Elbląga!!!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5