Kibice! Obecność na stadionie w Gołdapi obowiązkowa!

2015-10-14 10:46:00(ost. akt: 2015-10-14 10:45:40)
Piłkarze Rominty liczą na doping kibiców w sobotę o godz. 15 na gołdapskim stadionie

Autor zdjęcia: Archiwum KG

Na pięć kolejek przed zakończeniem rundy jesiennej III ligi Rominta Gołdap spadła z 9. na 11 miejsce w tabeli. W sobotę (17 października) podejmuje Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie. Potrzebny doping kibiców. Zapraszamy na trybuny stadionu!
W ostatnią sobotę, 10 października, Rominta Gołdap pojechała do Białej Piskiej na mecz ze Zniczem. Pierwsza połowa była trudna. Jeszcze gorzej się grało, gdy Znicz zdobył gola w 23. minucie.

— To trudny przeciwnik, bo aspiruje do miejsc czołowych i ma dobry zespół, więcej doświadczonych zawodników niż Rominta — mówi trener gołdapian Przemysław Kołłataj. — Chociaż spotkanie nie pokazało zbyt dużej różnicy w poziomie gry zespołów. Mimo że przegrywaliśmy 0:1, mecz był rozgrywany w fazie środkowej i dużo sytuacji nie było. Przeciwnicy mieli dwie dobre sytuacje i jedną z nich wykorzystali, a my mieliśmy jedną, jednak Kimurze nie udało się strzelić gola w sytuacji sam na sam.
W 76. minucie zawodnik Znicza zobaczył drugi żółty kartonik i w rezultacie czerwony. Osłabienie rywala szybko wykorzystali gołdapianie i po rzucie rożnym Kimura zdobył bramkę na remis w 88. minucie. Wynik 1:1 utrzymał się do końca spotkania.

Po 12. kolejce Rominta Gołdap spadła na 11. miejsce w tabeli. Rominta Gołdap podejmuje w sobotę Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie. Zapraszamy do kibicowania od godz. 15!