Podinsp. Marcin Wysocki I Zastępcą Komendanta

2024-03-17 18:54:00(ost. akt: 2024-03-17 18:57:26)

Autor zdjęcia: KPP Gołdap

W piątek w sali odpraw gołdapskiej jednostki Policji odbyła się zbiórka z okazji powierzenia obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi. Zgodnie z rozkazem p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, mł. insp. Pawła Krauza, stanowisko to objął podinsp. Marcin Wysocki, który dotychczas pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Gołdapi. Podinsp. Marcin Wysocki będzie nadzorował służbę kryminalną.

Nowy p.o. Zastępca Komendanta odebrał gratulacje przekazane przez p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi, podinsp. Tomasza Jeglińskiego oraz kadrę kierowniczą gołdapskiej jednostki.

Podinsp. Marcin Wysocki służbę w Policji pełni od 2003 roku. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie. Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W 2010 roku ukończył szkolenie zawodowe dla absolwentów szkół wyższych prowadzone przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z pionem kryminalnym. Od 2010 roku pełni funkcję Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Gołdapi, natomiast od 2019 roku zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Gołdapi. Podczas pełnionej służby został odznaczony Brązową Odznaką "Zasłużony Policjant" oraz Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę.

KPP Gołdap, opr. tom

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5